הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"בורגוס לא רגילה לשחק מול קבוצה כמונו"

אייזאה מיילס בראיון: "דדאס? חולון זה כמו משפחה"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  05.05.21 - 11:45

הפועל חולון סופרת את הדקות לקראת רבע גמר ליגת האלופות (חמישי, 20:00), בו תפגוש את האלופת המכהנת של ליגת האלופות של פיב"א, סאן פאבלו בורגוס. מי שמגיע למשחק הזה בכושר טוב הוא אייזאה מיילס, שנמצא בתקופת קליעה נהדרת.

"אנחנו מאוד מתרגשים לקראת האירוע הזה ומאוד אופטימיים", אמר מיילס בראיון לערוץ הספורט. "יש לנו קבוצה טובה, עם צוות מקצועי חזק ועשינו הכנה טובה. כולנו מקווים לזכות בתואר עבור חולון".

בורגוס היא היריבה הספרדית הראשונה שחולון פוגשת העונה. מדובר בקבוצה עמוקה במיוחד, בכל בכל עמדה, כשהסגל נותר זהה כמעט לחלוטין לזה שהניף את הגביע באוקטובר 2020 והביס על הדרך את הפועל ירושלים. "אני חושב שהחולשה היחידה שלהם היא שהם לא רגילים לשחק מול קבוצה כמונו", ניתח מיילס. "אנחנו קבוצה שפותחת את המגרש וזורקת שלשות, אבל בסופו של דבר שהדבר העיקרי הוא להתרכז בדרך שבה אנחנו משחקים, לקלוע ולהניע את הכדור כמו שאנחנו תמיד עושים".

סטפאנוס דדאס הוא הדמות הבולטת ביותר בחולון, וייתכן שסוד ההצלחה הוא הקשר המיוחד בינו לבין השחקנים שלו. "זה לא כל כך קשר בין שחקנים למאמן, זה יותר קשר שמרגיש כמו משפחה", סיפר הפורוורד. "יש בינינו הרבה כבוד, לכולנו יש אותה מטרה, כולנו רוצים לזכות בתארים ולעשות טוב לעיר חולון".

השאלה הגדולה כעת היא מה יהיה עם מיילס בעונה הבאה. הוא הגיע כ"גניבה" בקיץ,  שכר של 80 אלף דולר, כשלצדדים יש אופציה ב-120 אלף דולר לעונה הבאה. אלא שמיילס, שקולע העונה ב-42% משלוש בליגה וב-52% (!) נהדרים בליגת האלופות, צפוי לחכות להצעות גבוהות יותר, אולי אפילו מקבוצות יורוליג.

"אני אבחן את האופציות שלי בקיץ, כי כרגע אני מתרכז בלזכות בתואר", הוא אומר. "לא רק בליגת האלופות, אלא גם בליגת העל. אני רוצה להתרכז בעונה הנוכחית, לחשוב על ההווה. אני חושב שאני אתחיל לדאוג לעתיד ולכל הדברים האחרים ברגע שהדברים יירגעו. יהיה לי את הזמן לעצמי ולמשפחתי לקבל החלטות".