הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

האריס נבחר לחמישיית העונה בליגת האלופות

הישג לגארד חולון. ולאיזה מקום הגיע דדאס בקרב המאמנים?

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  05.05.21 - 16:43

רגע לפני פתיחת הטופ 8 של ליגת האלופות של פיב"א, היום (רביעי) הוכרזו הזוכים בקטגוריות האישיות של המפעל, ולהפועל חולון ישנה נציגות מכובדת. התארים חולקו על פי הצבעה בה לקחו חלק נציגי תקשורת ממספר מדינות, מאמני 32 הקבוצות המשתתפות ונציגי אוהדים. משקל הקולות חולק באופן שווה, 33% לכל קבוצת מצביעים.

סי.ג'יי האריס, הגארד המצוין של חולון, נבחר לחמישיית העונה, לצידם של קייסי שפרד (ניז'ני נובגורוד), בונזי קולסון (שטרסבורג), ריימר מורגן (קרשיאקה) וגיורגי שרמדיני (טנריפה). האריס העמיד העונה מספרים מרשימים בזירה האירופית, כשב-32 דקות בממוצע קלע 14.4 נקודות, חילק 4.3 אסיסטים, קלט 1.9 ריבאונדים ורשם מדד 15.7  - הגבוה ביותר בקבוצה לצד אייזאה מיילס.

סטפאנוס דדאס, האיש שהוביל את הפועל חולון להישג ההיסטורי, ראה בעצמו אחד המועמדים לתואר מאמן העונה, אבל הוא סיים "רק" במקום השלישי עם 17% מסך כל הקולות. חוס וידורטה, מאמן טנריפה, סיים שני (21%) ובתואר מאמן העונה זכה זוראן לוקיץ', מאמנה של ניז'ני נובגורוד, עם 26% מסך הקולות.

יואן מאקונדו משולה נבחר ברוב גדול לשחקן הצעיר של העונה במפעל. את החמישיה השניה הרכיבו דילן אניס (סראגוסה), דאריוס תומפסון (ברינדיזי), חסיאל ריברו (בורגוס), עומאר פרוויט (נימבורק) ומייקל קייסר (ריגה).