דדאס: "השופטים לא באו מוכנים למשחק"

מאמן חולון לאחר ההדחה מהאלופות: "לא היתה אחידות"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  06.05.21 - 22:51
תחילת כתבה

סוף דרכה של הפועל חולון: קמפיין אירופי יוצא דופן הסתיים הלילה (חמישי), לאחר שהסגולים הודחו ברבע גמר ליגת האלופות של פיב"א, בתום הפסד 86:77 לסאן פאבלו בורגוס הספרדית - וכעת תחזור אל המאבקים והמשך העונה בליגת העל.

"קודם כל, ברכות לבורגוס"', אמר בסיום מאמן הפועל חולון סטפנוס דדאס. היינו במשחק 25 דקות, הוצאנו לפועל את התכנית שלנו, היו לנו מבטים טובים בהתקפה - אבל באותה נשימה הייתה לנו בעיה בהתקפה ברבע השלישי ובעיית עבירות. השופטים שרקו לנו עבירות על דברים שלא שרקו ליריבה, מר קוסלובסקי נתן לי שתי טכניות תוך עשר שניות בלי סיבה. בורגוס שיחקה טוב מאיתנו, אבל השופטים לא הגיעו מוכנים למשחק, לא הגיע לי להיות מורחק".

"בסופו של יום אף אחד לא יזכור את זה", המשיך מאמן חולון. "אנחנו צריכים להתרכז במסגרות המקומיות. עשינו עבודה טובה באלופות העונה, היינו אחת הקבוצות הטובות במפעל. אני גאה בשחקנים שלי ואני מקווה שנהיה פה שוב בעונה הבאה. נראה באיזו תחרות נשחק קודם, ואז נחליט כמה חזקים נרצה להיות. אנחנו מסופקים מהקמפיין האירופי שלנו".

גיא פניני הוסיף: "בסופו של יום, הניצחון הגיע לבורגוס. הגענו מוכנים והתכנית שלנו עבדה במחצית הראשונה, אבל במחצית השנייה הם עשו התאמות ואנחנו עשינו טעויות. זה הכדורסל, הם עשו את הריצה ולא הגבנו וזה נגמר". "נגמר לנו הדלק במחצית השנייה", הודה אייזיה מיילס. "איבדנו את האינטנסיביות של המחצית הראשונה, אולי בגלל ירידת האדרנלין. אני שונא להפסיד את ככה - אני מסיר את הכובע בפני בורגוס, אבל לא נתנו את כל מה שיכולנו הערב". באשר להרחקת דדאס, ענה: "זו לא הפעם הראשונה שהוא מורחק, אנחנו רגילים לזה".