הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לפני קרשיאקה: נקע בקרסול לאנתוני בנט

פורוורד ירושלים בספק, אריאל: מקווה שהקהל ירים את הארנה

רועי כהן
רועי כהן  05.10.21 - 09:21
תחילת כתבה

615 ימים. זה פרק הזמן שעבר שהפועל ירושלים אירחה לאחרונה משחק באירופה לעיני קהל. זה קרה אי שם בינואר 2020, בשמינית גמר ליגת האלופות נגד בורגוס. כל כך הרבה מים זרמו בנהר מאז, ואחרי כשנה וחצי, האוהדים האדומים יחזרו ליציע וינסו לדחוף את הקבוצה, שסיימה תקופת הכנה לא ממש מעודדת, לניצחון ראשון וחשוב על קרשיאקה במחזור הפתיחה של ליגת האלופות.

ירושלים התעוררה לבוקר חסר מזל עם הבשורה על הנקע בקרסול של אנתוני בנט, מה שמציב אותו בספק למשחק. ביניים, רטין אובהסואן בונה על האווירה שתהיה האקס פקטור הערב: "שמענו על הקהל שלנו המון, וכבר הספקנו לחוות את זה קצת. רק מלהסתובב בעיר אתה מרגיש את האהבה ואת התשוקה של האוהדים וזה משהו שלא חוויתי בעבר. כולנו מצפים לבוא ולראות ים של אדומים ולתת הצגה בשבילם".

הקפטן אדם אריאל הוסיף: "אנחנו מתרגשים בטירוף, כל החבר'ה. ואנחנו רוצים להראות את כל היכולות שלנו. אני מאוד מקווה שהקהל יבוא וירים פה את הארנה וידחוף אותנו ויעזור לנו לעבור את המשוכה הזאת. העונה שעברה כבר לא יושבת בראש, יש פה קבוצה חדשה לגמרי ולכן חשוב לי להעביר לשחקנים מה זה אומר שהקהל איתנו בכל מצב, עם האווירה והצמרמורות שיש כאן, כשכולם משחקים בשבילם".

על ריבוי השחקנים ללא ניסיון אירופאי אמר אריאל: "תמיד כששחקן מגיע לשנה ראשונה מחוץ לארה"ב צריך הרבה לעבוד איתו וללמד אותו על פרטים שונים במשחק. אפילו המחייה כאן בישראל שונה וכולנו עושים כאן עבודה יומיומית כדי להכניס אותם לעניינים. יש פה הרבה איכות ופוטנציאל וצריכים לחבר את זה ביחד. קרשיאקה קבוצה מאוד איכותית ונצטרך להיות בשיא המיקוד והאגרסיביות נגדם, אנחנו כל הזמן רוצים להשתפר וכל המרכיבים כאן - חומר אנושי מצוין שכל הזמן רוצה ללמוד ולהתקדם, חדר הלבשה בריא ואנחנו רק צריכים לחבר את הכל ביחד, אבל אין זמן, צריך לנצח כבר הערב".

אובאסוהן סיכם: "הכי חשוב, שניצמד להכנה שלנו. אנחנו צריכים לשחק את הכדורסל שלנו, את הכדורסל של הפועל ירושלים. המאמן מביא הרבה ניסיון וזה חשוב לנו שיש לנו מנהיג כזה, השחקנים מרגישים את זה. אנחנו מדברים בינינו כל הזמן על השיטה ועל זה שכל משחק זה לחיות או למות. צפינו בווידאו ולמדנו מהטעויות ממשחקים קודמים".