הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אורן עמיאל: "למדנו כבר כמה דברים על עצמנו"

מאמן ירושלים דיבר לקראת מנרסה. על אדם אריאל: "צריך להראות המשכיות"

רועי כהן
רועי כהן  12.10.21 - 16:48
אין תירוצים
אין תירוצים
תחילת כתבה

אחרי ההפסד הכואב לקרשיאקה על הבאזר במחזור הפתיחה, הפועל ירושלים תחפש מחר (רביעי, 21:00), ניצחון בכורה במסגרת ליגת האלופות של פיב"א, כאשר תפגוש את מנרסה הספרדית בארנה. מאמן הקבוצה, אורן עמיאל, התייחס ליריבה במסיבת העיתונאים.

עמיאל אמר: "זה משחק נגד קבוצה מאוד מאומנת, עם שחקנים שאני מאוד מעריך. נצטרך להיות במיטבנו לקראת המשחק הזה, ואני מקווה שהפעם התוצאה תראה לפחות נקודה אחת לצד השני".

"הם כבר אחרי שישה משחקים רשמיים, תקופת ההכנה הרבה מאחוריהם. כמובן שיש משמעות כשאתה קבוצה חדשה, אבל זה לא מעניין אף אחד. אתה צריך למצוא את הדרכים לנצח ואני מאמין שאנחנו יודעים מה לעשות. בסוף צריך להביא תוצאה".

"יש להם מוטיבציה גדולה לבוא ולתקן את הרושם מהמשחק הקודם, ואנחנו לא מייחסים לזה חשיבות. להפך, אנחנו מתייחסים לזה אפילו כמשהו שייתן להם דחיפה".

"למדנו כמה דברים על עצמנו, דברים שאנחנו צריכים לעשות יותר טוב. חזרנו פעמיים מבור שחפרנו לעצמנו. אני למדתי להנות מהניצחונות הקטנים בחיים, לא לקחת ושם דבר כמובן מאליו. אני לא עיוור ואני כנה מעצמי לגבי הרמה שלנו כרגע, אבל לקחתי גם דברים חיוביים".

הקו הקדמי: "יש לנו אתגר למצוא את היתרונות שלאו דווקא קשורים במאסה. הגבוהים שלנו יכולים לשחק בקצב גבוה יותר ואני מקווה שהם יראו את זה במשחקים הקרובים".

הפציעה של יובל שניידרמן: "נשתמש במה שיש לנו. שחקנים יצטרכו לעזור ואנחנו נחפש פתרונות יצירתיים. חבל על יובל, אבל נצטרך להמתין חודש לחזרה שלו".

היכולת של אדם אריאל: "רמת המוטיבציה של כל השחקנים פה לבוא ולעשות אקסטרה ברמה האישית היא מטורפת. בסוף, הם צריכים לשפר את המשחק שלהם ולהיות טובים מאוד בדבר אחד או שניים לפחות. אי אפשר לחשוד במערכת יחסים שלי ושל אדם, אבל הוא יודע שהדרישה שלי ממנו יותר גבוהה מכולם. הוא צריך יהיה להראות עקביות ואנחנו מאמינים בו. הוא הקפטן שלנו ואנחנו סומכים עליו".