הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"משחק העונה שלנו": ירושלים תמריא לפולין

אריאל לקראת סטאל: "אנחנו צריכים לשחק כדורסל יותר טוב"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  25.10.21 - 11:18
תחילת כתבה

את התבוסה הכואבת למכבי תל אביב בשבת בהפועל ירושלים מנסים לשכוח כמה שיותר מהר וברביעי היא תוכל לעשות צעד נוסף בדרך לטשטש אותה. האדומים ימריאו היום (שני) לפולין, לקראת המשחק החשוב בליגת האלופות מול סטאל אוסטרוב בו הם זקוקים לניצחון על מנת להשאיר לעצמם סיכוי להעפיל לשלב הבא.

ירושלים, למעשה, טרם ניצחה העונה בזירה האירופית, אבל למזלה היא תפגוש את הקבוצה שבתחתית הבית שלה. גם אדם אריאל יודע כמה ניצחון הכרחי. "המשחק הזה כל כך חשוב, אנחנו צריכים לשים הכל בצד ולהתרכז רק בו. בהתחשב בתוצאות האחרונות והדברים שקרו, זה משחק העונה שלנו, אז אנחנו צריכים להביא את כל הכוחות שלנו אליו", אמר הקפטן האדום.

"הרמנו את עצמנו אחרי התבוסה למכבי ת"א. השחקנים מבינים כמה המשחק הזה ישפיע על העונה שלנו. נתכונן היום ומחר ונגיע לרביעי כדי לנצח", הוסיף אריאל. "הפסדנו במשחקים צמודים, אבל אנחנו לא משחקים כדורסל מספיק טוב. אנחנו צריכים להשתפר ומשתפרים תוך כדי תנועה ובמשחק ברביעי, לא משנה איך שיחקנו בעבר, אנחנו צריכים לנצח".

"אירופה חשובה לירושלים. אנחנו רוצים להתמודד על כל התארים, במיוחד באירופה. לא אכנס לפרטים, אבל אנחנו צריכים לשחק כדורסל טוב יותר. האנרגיות שם, פשוט לא התחברנו לגמרי, יש שחקנים שצריכים ללמוד את השיטה באירופה ואת המשחק בארץ. אנחנו לומדים הרבה", הסביר בנוסף אריאל. "בנינו קבוצה טובה, צריכים לחבר את הפאזל ולמצוא את השטף שלנו. אנחנו מראים ניצוצות לפרקים, אנחנו צריכים להיות יותר עקביים בזה".