הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בידיים שלה: תמונת המצב בבית של ירושלים

ניצחון על מנרסה בספרד יעניק לאדומים כרטיס לפליי-אין

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.12.21 - 19:46
תחילת כתבה

אחרי הניצחון הגדול הערב (שני) 65:85 על קרשיאקה, הפועל ירושלים שוב בתמונת העליה לשלב הבא בליגת האלופות. לפני משחק ההשלמה, הירושלמים מחזיקים במקום השני, וניצחון נוסף יבטיח להם כרטיס לפליי-אין בסיבוב הבא. להלן טבלת הבית, מחזור לסיום:

1. מנרסה* 0:4
2. הפועל י-ם 3:2
3. קרשיאקה 3:2
--------------
4. סטאל* 3:1

*משחק חסר. סטאל תארח מחר את מנרסה. במחזור הסיום (22.12): מנרסה - הפועל ירושלים, סטאל - קרשיאקה.

הירושלמים יחזיקו אצבעות למנרסה, שכבר הבטיחה את עלייתה ל-16 האחרונות מהמקום הראשון, ותפגוש מחר את סטאל במשחק ההשלמה. במקרה של ניצחון ספרדי, ירושלים תבטיח את העליה לפליי-אין מהמקום השני או השלישי עוד לפני המחזור האחרון.

בכל מקרה הספרדים יארחו את האדומים במחזור הסיום, במשחק שבו הירושלמים יהיו חייבים לנצח, בהנחה וסטאל תנצח מחר את הספרדים. משמעות הניצחון על קרישיאקה, היא שהירושלמים יסיימו מעל הטורקים בהנחה ששתי הקבוצות יהיו במאזן זהה בסיום שלב הבתים. לירושלים יש מאזן פנימי פחות טוב מסטאל, כך שהיא תקווה לפחות למעידה אחת של הפולנים בשני המשחקים הנותרים.

השיטה: הקבוצה שמסיימת במקום הראשון מבין שמונת הבתים תעלה אוטומטית לשלב הבתים השני (16 האחרונות). המקום השני והשלישי יעלו לשלב הפליי-אין - סדרת הטוב משלושה על הזכות להעפיל לשלב 16 האחרונות. השניה בבית של ירושלים תפגוש את השלישית בבית 1 (לודוויגסבורג או טנריפה) והשלישית בבית של ירושלים תפגוש את השניה בבית 1 (לודוויגסבורג או טנריפה). הרביעית תודח מהמשך המשחקים באירופה.