הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בוסקאליה: "ניצחון גדול, זחלנו למשחק"

מאמן חולון היה מרוצה אחרי ה-57:64 על דרושפאקה. בקבוצה נפרדו מגריי

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  15.12.21 - 23:00

הפועל חולון הבטיחה את הפליי-אין היום (רביעי) עם 57:64 על דרושפאקה. המקום הראשון בבית בליגת האלופות של פיב"א עדיין בהישג יד. בסיום המשחק הקבוצה נפרדה מסטיבן גריי, הגארד שעוזב אותה ליוון אחרי שהצטרף לפני תחילת העונה.

המאמן מאוריציו בוסקאליה סיכם: "כל משחק חשוב ומשחקים כאלה יכולים ללכת לכל כיוון. הקבוצה שלנו ניצחה וזה התחיל מההגנה. זחלנו למשחק היום, היינו טובים מאוד בהגנה. אנחנו צריכים להיות טובים בהתקפה ובהגנה במקביל, האוהדים היו מדהימים היום. אני רוצה להדגיש את ההגנה שלנו. כל אחד מהשחקנים שעלו מהספסל נתן הגנה טובה וכל הקבוצה עשתה את זה עד לסיום. זה היה אחד ממשחקי ההגנה הטובים שלנו העונה. אם לנצח במשחק חשוב אז ככה".

בוסקאליה המשיך: "אני חושב ומקווה שהמשחק האחרון היה חויוה שתבנה ניסיון. לא היה קל, אבל הנעת הכדור הייתה טובה וזה חשוב מאוד. שמרנו על קור רוח. לנצל את היתרונות הקטנים ולהיות טובים מפעם לפעם. שיחקנו על כל המגרש בהתקפה ועשינו חיים קשים להגנה".

גם גיא פניני התייחס לניצחון: "הפעלנו קצת לחץ, ידענו שאנחנו צריכים את הניצחונות בבית. עם האווירה כאן ועם הקהל זה ניצחון גדול, בשבילם זה חשוב ואני יודע כמה חשוב למועדון לעלות שלב. אני שמח".