הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חולון מחכה לבשיקטאש: "רק התוצאה חשובה"

בוסקאליה וחניכיו יפתחו את שלב הפליי-אין. יעשו צעד לעבר הטופ 16?

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  05.01.22 - 13:39

הפועל חולון נכנסת לתקופה הכי חשובה שלה העונה, לפחות עד עכשיו. הערב (רביעי, 21:00, ישיר ב-5SPORT) היא תפגוש את בשיקטאש למשחק הראשון בסדרת הפליי-אין, בפורמט של הטוב משלושה משחקים. "זה משחק שרק התוצאה חשובה בו, לא שום דבר אחר", אמר מאמן הקבוצה, מאורציו בוסקאליה.

חולון מגיעה אחרי תבוסה ב-25 הפרש להפועל אילת, בתצוגה שאותה מאוד לא אהבו לראות במועדון. מצד שני, השחקנים בצהוב-סגול כבר סיפקו העונה משחקים טובים מול יריבות איכותיות, ובחולון יקוו שהערב הם יראו פעם נוספת את הגרסה הטובה יותר שלהם.

"יש לנו עדיין הרבה עליות וירידות גם תוך כדי משחקים", הוסיף בוסקאליה. "בסופו של דבר, הסיפור של העונה שלנו עד עכשיו היא היכולת להישאר ביחד על הפרקט, לשחק ביחד ולהגיב ביחד. אנחנו צריכים לדעת לעבור את הקשיים במהלך משחקים, עכשיו אנחנו בחודש ינואר, זה הזמן שנעשה את זה".

המשחק הראשון בסדרה יתקיים כאמור הערב, כשבחולון מצפים לראות כמה שיותר אוהדים ביציעים לאור חשיבות האירוע - אם כי בקבוצה מבינים שבשל הגל החמישי של הקורונה שמשתולל בישראל, יהיו אוהדים שיעדיפו להישאר בבית. המשחק השני יתקיים ביום רביעי הבא בטורקיה, ואם יהיה צורך - המשחק השלישי והמכריע ייערך בהיכל טוטו בחולון. בשלב הבא, המנצחת בין חולון לבשיקטאש תפגוש בטופ 16 את לודוויגסבורג, גלאטסראיי ואת המנצחת בין דיז'ון לריגה.

בשיקטאש, שנחתה אתמול, עברה בדיקות קורונה בישראל על פי הנהלים הקבועים וקיימה את האימון המסכם בהיכל טוטו חולון. מי שלא הופיע לאימון הוא אחד מכוכבי הקבוצה, רונדי הוליס ג'פרסון. בשיקטאש עצמה סיימה את השלב הראשון ב-BCL במאזן 3:3 ונמצאת בליגה הטורקית במקום ה-9 במאזן של 7:7. לאחרונה היא התחזקה בגארד קינן סיפאחי, שהגיע מפנרבחצ'ה.

"בשיקטאש היא קבוצה עם מסורת ועם הרכב שחקנים טוב ופיזי, שיכול להיות מסוכן עבורנו", התייחס בוסקאליה, "כולנו מודעים לעובדה שאיכזבנו את האוהדים שלנו במשחק האחרון באילת ונעבוד קשה להשתפר. החודש הקרוב חשוב לכולם במועדון ואנחנו חייבים לתת את המיטב שלנו כדי לעמוד באתגרים המצפים לנו".