הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"פרומיתיי יכולה להתפוצץ. מוכנים למלחמה"

הלפרין דיבר לקראת הפליי-אין של י-ם: "הזדמנות גדולה, תהיה סדרה ארוכה"

רועי כהן
רועי כהן  11.01.22 - 16:23

לאחר שעשתה את שלה בשלב הבתים, הפועל ירושלים מוכנה לשלב הבא בליגת האלופות של פיב"א - הפליי-אין, שם יפגשו את פרומיתיי האוקראינית, אותה מאמן המאמן הישראלי ננו גינזבורג. עד אז, יותם הלפרין דיבר במסיבת העיתונאים של הקבוצה לקראת המפגש.

"סיימנו את הבית בסיטואציה הטובה ביותר שהיינו יכולים", פתח המאמן, "יש כאן מולנו קבוצה סופר איכותית מול קבוצה עם מאמן מצוין שכולנו מכירים. קשה לנבא איך הסדרה הזו תתפתח. פרומיתיי קבוצה עמוקה ועם מאמן שעבר דבר או שניים. גם הם יגיעו מוכנים. הם מכירים אותנו טוב ונצטרך תוך כדי הסדרה לנסות להגיב לטוב ולרע למה שנצטרך. זו הולכת להיות סדרה ארוכה".

על ההיכרות המוקדמת עם גינזבורג והאקסים של ליגת העל: "בעולם הטכנולוגיה של היום אתה יכול לראות הכל מכל כיוון. העובדה שאנחנו מכירים אותם לא מאוד משנה, חשוב שנכיר מול מי אנחנו משחקים אבל שתי הקבוצות בכל מקרה יכירו זו את זו, הולכת להיות סדרה ארוכה".

"במנרסה הצלחנו לעשות את המקסימום יחסית לסיטואציה שהיינו בה", סיכם את השלב הקודם והתכונן לעומד לבוא, "כולנו מודעים לזה שבסך הכל עברנו את הבית הראשון ויש לנו הזדמנות אמיתית לנסות ולעלות עוד שלב. חדר ההלבשה בריא, זה הכי חשוב כי כשהולכים לסדרה צריך להגיב, אני מרגיש הרבה ביטחון לצאת למלחמה עם קבוצה כזו. לפרומיתיי יש שחקני התקפה מוכשרים. האריסון, דאו, סטפנס, בילאן. זה שחקנים שבכל יום נתון יכולים להתפוצץ בהתקפה. העבודה הולכת להיות סיזיפית איתם. הם מוכשרים וזו לא תהיה עבודה של שחקן אחד. אנחנו ננסה להתמקד, כמו שעשינו עד היום בעבודה קבוצתית".

על ההשתלבות של ג'ון אוגבונו ונועם דוברת: "זה לא פשוט להיכנס לקבוצה שרצה טוב, והם עשו את זה נהדר. שניהם שחקנים שקל לאמן, הם פתוחים וחברים לקבוצה טובים. יש להם אישיות שמאפשרת לנו למצוא עוד פתרונות בשני צדדי המגרש. צריך עוד קצת זמן איתם".