הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

19:00: ירושלים תשיג את הכרטיס לטופ 16?

ליגת האלופות: האדומים יפגשו את פרומיטיי ללא ננו גינצבורג שחלה בקורונה

רועי כהן
רועי כהן  25.01.22 - 16:41

אחרי שעברה התפרצות קורונה שהשביתה שבעה משחקניה, בנוסף למכת פציעות, הפועל ירושלים תנסה לסיים הערב (שלישי) את סדרת הפליי-אין נגד פרומיטיי ולהעפיל לטופ 16. ניצחון יבטיח את העלייה לשלב הבא, לבית K, שמכיל את מלאגה, קלוז׳ ואוסטנד. הפסד יוביל למשחק שלישי ומכריע בארנה ביום חמישי הקרוב.

יותם הלפרין ייאלץ להסתדר ללא שון קילפטריק שנשאר בישראל לטיפולים בפציעה בברך. ״אין ספק שהמשחק הזה לא יהיה דומה לראשון״, אמר הלפרין, שמנסה לגרום לשחקניו לשכוח מהניצחון הענק בתוצאה 70:95 בארנה, ״אנחנו נשחק נגד קבוצה טובה בהרבה ממה שהיא הראתה בירושלים. נתכונן לשינויים שקורים תוך כדי הסדרה, הם ואנחנו ננסה דברים חדשים. נעשה את הכל כדי לא להגיע למשחק שלישי, נצטרך להיות יציבים ומפוקסים פוזשן אחרי פוזשן״.

ג׳יילן אדאמס, שהתאושש מנקע בקרסול אמר: ״אני מרגיש הרבה יותר טוב. הצוות עשה עבודה נהדרת והכין אותי למשחק ואני מוכן. אנחנו באים עם הרבה אנרגיות וכבר מחכים לחזור לשחק אחרי יותר משבוע בלי פעילות. אין לי ספק שיהיה משחק שונה, הם יבואו רעבים ומשחקים על החיים שלהם ולכן נהיה חייבים לענות עם הרבה אנרגיות״.

הקפטן אדם אריאל אמר: ״היתה לנו הפסקה לא רצויה, אנחנו יודעים כמה המשחק הזה חשוב, לא רוצים לחזור למשחק מספר שלוש בישראל. הם יבואו יותר אגרסיביים ומוכנים, המאמן שלהם מאמן מצוין והוא יבוא עם לא מעט פתרונות שנצטרך להיות מוכנים אליהם״.

שעתיים וחצי לפני ההתמודדות, ופרומיטיי קיבלה בשורה פחות נעימה. ננו גינצבורג, מאמנה הישראלי של הקבוצה, חלה בקורונה ולא יוכל לנהל את המפגש מול האדומים מהבירה.