הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לא מקובל": ירושלים סימנה את הגורם להפסד

הביקורת העצמית והחשש לקראת המשחק השלישי. בבירה מסתכלים קדימה

רועי כהן
רועי כהן  26.01.22 - 07:50

כמה שהפועל ירושלים רצתה להימנע ממשחק מספר 3 בסדרת הפליי-אין נגד פרומיטיי, אבל הפסד על הבאזר, אחרי הארכה, קבע שמשחק שלישי ומכריע יהיה גם יהיה. ובמשחק הזה, כל הלחץ יהיה על ירושלים - על כל מה שמשתמע מכך. גם העובדה שננו גינזבורג נמצא חיובי לקורונה ולא ניהל את המשחק עבור האוקראינים לא עזרה לירושלים לגמור את הסדרה אתמול (שלישי) - ועכשיו האדומים יקוו לסיים את העבודה בארנה.

המשחק יתקיים כבר מחר, וגם כאן יש לא מעט קשיים. על פי תחזיות מזג האוויר, ישנו צפי לשלג בירושלים. אם הוא ייערם, ייתכן שדרכי הגישה לארנה יהיו חסומות וקיים חשש שהדבר ימנע מהקהל להגיע דווקא למשחק על החיים שבו הקבוצה תזדקק לדחיפה הכל כך חשובה. בירושלים הביעו תקווה שהעירייה תדאג לפנות את דרכי הגישה לארנה ושהמשחק יוכל להתקיים כמתוכנן והאוהדים יוכלו להגיע בבטחה.

גם אתמול ג׳יילן אדאמס הגיע לעוד יום במשרד עם 25 נקודות, אבל זה לא מנע הפסד כואב משלשה של כריס דאו על הבאזר. ״איבדנו 22 כדורים וזה כל הסיפור״, אמר סולימן בריימו, שאיבד 4 כדורים אבל היה טוב מאוד עם 21 נקודות ו-8 ריבאונדים. ״אני הייתי צריך לטפל טוב יותר בכדור. אם היינו קצת יותר מרוכזים ברגעי הסיום, היינו יכולים לקחת את המשחק הזה. עכשיו נלך למשחק האחרון, נצפה בווידאו וננסה לסיים את זה ביום חמישי״.

יותם הלפרין סיכם: ״ידענו שיהיה משחק קשה שלא דומה למה שהיה בירושלים. התקפית לא היינו מספיק טובים, איבדנו המון כדורים והם קלעו 24 נקודות רק מהאיבודים שלנו - וזה לא מקובל. הריווח שלנו לא היה מספיק טוב, לא הגבנו טוב לאגרסיביות שלהם. יש לנו 48 שעות למשחק מספר 3 וננסה לעשות את המיטב כדי להעפיל לשלב הבא״.