הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

20:00: הפועל חולון מול בורסאספור באלופות

שרף התייחס למפגש מול הטורקים. נואה צפוי לשחק את משחקו האחרון בסגול

נועה פופלינגר
נועה פופלינגר  29.11.23 - 19:09

לאחר שלושה ימים בארץ הפועל חולון יצאה לעוד מסע ארוך ומתיש בדרכה לבאניה לוקה שבבוסניה הרצגובינה, שם תקיים הערב (רביעי, 20:00, ישיר ב-5PLUS) את משחק החוץ מול בורסאספור הטורקית במסגרת ליגת האלופות של פיב"א.

מאמן הקבוצה, עמית שרף, אמר לקראת המשחק: "המשחק מול בורסאספור הוא משחק מפתח, אנחנו צריכים להגיע אליו מאוד מרוכזים. יש להם 3 שחקנים בולטים, מישינו, פלויד ובראון שיכולים לייצר לעצמם ויחד עם יאנג בעמדה 4 שהוא סקורר ועוד קלעים מסביב זה יחייב אותנו להיות אגרסיבים ומחוייבים בכל פוזישן הגנתי".

"התקפית, אנחנו צריכים לנצל  את הגבוהים היחסית כבדים שלהם ולייצר משחק מהיר ומרווח ולתקוף את הצבע בכל הזדמנות כדי לסיים או להוציא החוצה על מנת שנחזור עם ניצחון".

המאמן התייחס למצב בארץ ולשחרור חטופים: "אני רוצה לנצל את ההזדמנות ולשתף בשמחה שהקבוצה הרגישה ששמעה על שחרור משפחת ברודץ', אוהדי הקבוצה. כולנו מאחלים לשחרורם של שאר החטופים ומחויבים להמשיך ולתמוך בהם ובחיילי צה"ל ששומרים על המדינה".

אנשי חולון זכו לחופשה קצרה בישראל, לראשונה אחרי חודש וחצי. סגל מלא יעמוד לרשות המאמן עמית שרף, כולל אמין נואה - שזה עשוי להיות משחקו האחרון בסגול.

לחבורה של שרף, תהיה הזדמנות לפתוח פער משמעותי על יריבתם, ואם ינצחו הם יעלו למאזן 1:3 - בעוד הטורקים יהיו ב-3:1. הפסד יסבך את התמונה ויעמיד את שתיהן ב-2:2, כשבמחזור הנעילה הן אמורות להיפגש שוב.