הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מדר סגר בפרטיזן, מגעים מתקדמים עם הפועל

העסקה צפויה להיחתם סופית תוך 24 שעות. הפרטים בפנים

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  18.08.21 - 11:08

תגיות: ים מדר

העסקת הגדולה מתקרבת: ים מדר סגר היום (רביעי) סופית את כל תנאיו בפרטיזן בלגרד הסרבית, אותה מאמן ז'ליקו אוברדוביץ'. התחנה הבאה על מנת לברך על המוגמר היא סוגיית ה"ביי אאוט", שם הסרבים נמצאים במגעים מתקדמים עם קבוצתו של מדר בעונה שעברה, הפועל תל אביב. על מועמדותו של מדר לפרטיזן פורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט.

הקשר בין מדר לפרטיזן נוצר עוד לפני מספר שבועות, כאשר אוברדוביץ' עצמו פנה אליו והציע לו להצטרף לקבוצה. כעת, עם סיום ליגת הקיץ, מדר צפוי לחתום על חוזה לשנתיים עם אופציה לעונה שלישית אצל הענקית הסרבית.

פרטיזן צפויה גם לסכם מול הפועל תל אביב את סכום הפיצוי, כ-250 אלף דולר, ובכך לשחרר את מדר מחוזהו לעונה הקרובה. מדר צפוי להרוויח 300 אלף דולר למשך תקופה של שנתיים.

החתימה המתקרבת בפרטיזן מגיעה דווקא על רקע העובדה שגם בוסטון סלטיקס הציעה לגארד הישראלי חוזה דו כיווני, אלא שהוא צפוי להעדיף את ההצעה מפרטיזן.

הקבוצה של אוברדוביץ' תשחק בעונה הקרובה ביורוקאפ, אבל בנתה סגל יקר ואיכותי שאמור לשחק כבר בעונה הבאה ביורוליג, עם שמות כמו קווין פאנטר וזאק לידיי.

מדר בן ה-20 ישחק למעשה לראשונה בקריירה באירופה, בקבוצה שהיא לא הפועל ת"א. הוא מגיע אחרי עונה אישית מצוינת בהפועל ת"א, בה היה מלך הסלים עם 17.1 נקודות ו-5.2 אסיסטים למשחק.