הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לא אימנתי כ"כ טוב": דן שמיר מסכם עונה

ניו זילנד ברייקרס של הישראלי סיימה אחרונה. הבעלים: "רוצה שדן ימשיך"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.04.22 - 11:38
(GETTY)
(GETTY)

תגיות: דן שמיר

אחרי שסיימו בשנתיים הראשונות שלהם עם הניו זילנד ברייקרס מהליגה האוסטרלית במקומות השישי והשמיני, דן שמיר ומודי מאור (המאמנים השותפים) סיימו הלילה (בין שבת לראשון) עונה נוספת במקום האחרון עם מאזן של חמישה ניצחונות ו-23 הפסדים. המאזן הרע שם אותם במקום האחרון בטבלה (אין יורדות מכיוון שמדובר בליגה סגורה).

בעלי הקבוצה, מאט וולש, הפתיע כשאמר: ״אני ב-100% רוצה לראות את המאמן שלנו, דן שמיר, ממשיך בתפקידו״. וולש הוסיף כי הוא מעוניין שהצוות המקצועי והשחקנים יקבלו החלטה לגבי העתיד במנותק מהתחושה הרעה הנלווית לעונה קשה שבה נכפה עליהם לגור באוסטרליה ולא לשחק במגרשם הביתי (בניו זילנד).

דן שמיר, שחתם בקיץ האחרון על חוזה עד 2024, אמר במסע"ת לאחר המשחק שנעל את העונה: "אילו כולם היו יודעים מראש שאלה יהיו התנאים בשנתיים האחרונות, בלי מגרש ביתי, מגורים במלון וכו', רבים מהשחקנים לא היו חותמים פה. יחד עם זאת, זה לא תירוץ. השחקנים לא שיחקו כל-כך טוב, אני לא אימנתי כל-כך טוב וכולנו צריכים לקחת כמה ימי חופש - ולעשות קאמבק ענק״.

למי שהספיק לשכוח, מעבר לפן המקצועי, רגע לפני פתיחת העונה נדבק דן שמיר בנגיף הקורונה וחלה בצורה קשה. בריאיון ל"מגרש פתוח" הוא סיפר על הימים המפחידים שחווה בעקבות הנגיף.