הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חסר תקדים: פ.ס.ז' תשפר את הצעתה לאמבפה

הסאגה נמשכת. לאונרדו תקף את ריאל מדריד: " מתנהגים בחוסר כבוד. לא יכולים לסבול את זה יותר". בנתיים, הכוכב סיפק ראיון נוסף: "אי אפשר להוות השראה ולברוח מביקורת"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.10.21 - 22:08
תחילת כתבה

סאגת קיליאן אמבפה ממשיכה להעסיק את כלי התקשורת מסביב לגלובוס. אחרי סדרת הראיונות של אנשי ריאל מדריד בנושא העברתו של הכוכב, שלוותה בציטוטים מרתקים של הצרפתי עצמו, כעת הגיעה התגובה של פ.ס.ז'.

לאונרדו, המנהל המקצועי של סגנית אלופת צרפת, יצא בביקורת חריפה כלפי הבלאנקוס: "העובדה שבאותו השבוע קארים בנזמה, קרלו אנצ'לוטי ופלורנטינו פרס דיברו על קיליאן אמבפה כאילו הוא חלק מריאל מדריד היא חוסר כבוד כלפינו וכלפי השחקן. זה משהו שאנחנו לא יכולים לסבול".

כזכור, נשיאה של ריאל מדריד אמר השבוע כי "בינואר יהיו לנו חדשות בנוגע לאמבפה. אנחנו מקווים שבראשון בינואר הכל יוסדר".

במקביל, נאסר אל ח'ליפי ולאונדרו בטוחים כי אמבפה יענה בחיוב להצעת החוזה החדשה של פ.ס.ז'. לפי הלאקיפ', הפריסאים מתכננים להפוך את הכוכב הצרפתי למשתכר הבכיר בקבוצה - מעל ליאו מסי וניימאר.

לפני כן, קיליאן אמבפה סיפק ראיון מרתק בצרפת. "אני יכול להבין את שריקות הבוז נגדי, אני אומר את זה בכנות", אמר הכוכב, "יש כל הזמן שטויות מכל מקום. כתבות, רכילויות, אנשים עם כינויים שטוענים שיש להם מידע. אני אומר את האמת, ועם כל הכנות - גם אני הייתי שורק בוז אם הייתי האוהדים. זה תסכול, זה לא אומר שהם לא אוהבים אותי. זה סימן לזה שאני חשוב להם. אני מבין אותם, הם לא יודעים שום דבר על המצב. הם רק שמעו על ההצעה מריאל מדריד, ועוד שתיים או שלוש שמועות בתקשורת, אבל הם לא יודעים דבר. ביקרו אותי על כך שלא דיברתי, אבל אני לא יכול לדבר. הפכתי לשחקן שאני. אתה לא יכול להיות השראה לאחרים אבל לברוח מהביקורת. זה לא הגיוני בכלל".

הכוכב המשיך להתייחס על יחסיו עם המועדון וניסה להרגיע: "כשחתמתי בפ.ס.ז' אף אחד לא הצמיד לי סכין לגרון באותה תקופה כל המועדונים בעולם היו על השולחן ויכולתי לבחור במי שרציתי. בחרתי לבסוף בפ.ס.ז' בגלל שכאן רציתי לשחק. היו עליות ומורדות, אבל מעולם לא אמרתי לעצמי 'למה לעזאזל הגעתי לכאן?', ממש לא. אולי חשבתי שהזמן שלי פה הגיע לקיצו. אמרתי למועדון שאני רוצה להשתחרר, אבל הם לא רצו לשחרר אותי, ואמרתי מנגד שזה בסדר ושאמשיך לשחק עבורם".

על ההגעה הגדולה של ליאו מסי לצרפת: "מעולם לא דמיינתי שמסי יבוא לשחק כאן. הוא אחר מהשחקנים שאתה תולה את הפוסטר שלהם ואומר 'אין מצב שאני אי פעם אשחק איתי'. חשבתי שהוא לעולם לא יעזוב את ברצלונה. אני אנצור כל רגע איתו. הוא מדבר עם כולם ומנסה להסתדר עם כולם, אפילו ש הוא קצת ביישן. בכל מקרה על המגרש הוא בכלל לא ביישן. זה היה דומה גם כשניימאר הגיע, זה רגעים יוצאי דופן. אבל מסי הוא משהו אחר, קשה להאמין שהחולצה היחידה שהוא לבש שהיא לא ברצלונה זו החולצה של פ.ס.ז'. צריך להבין שזה משהו יוצא דופן".

על תפקודו לצד מסי וניימאר: "שניהם מאוד יצירתיים ולא יכולים לשחק לבד בחוד. אני כאן כדי לרווח את המשחק כד שהם יוכלו לשחק, אני רוצה לספק להם כדורים טובים. אנחנו שלישייה. כשאתה משחק עם שני אלה אתה יכול להיות מסוכן מכל נקודה על המגרש. הם יוצרים לך תנאים אופטימליים להצלחה".