הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"חרפה": בהולנד תקפו את הופעת הנבחרת

הכרטיס למונדיאל בסכנה. ואן דייק: "החצי השני-שערורייה". צפו בתקציר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.11.21 - 06:17

נבחרת הולנד כבר ראתה את עצמה חזרה במונדיאל, אחרי ההיעדרות ב-2018, כשהובילה 0:2 על מונטנגרו בדקה ה-81, אך שני שערים מהירים של הבלקנים הפתיעו אותם וגררו את בית 7 למחזור סיום מותח במיוחד. כעת, ההולנדים יפגשו ביום שלישי את נורבגיה, כשכל תוצאה מלבד הפסד תיתן להם את הכרטיס הישיר לגביע העולם.

ההולנדים יודעים כעת שהפסד לנורבגיה במחזור הסיום יחד עם ניצחון של טורקיה על מונטנגרו ישים אותם במקום השלישי, שישאיר אותם פעם נוספת מחוץ למונדיאל. באתרי החדשות במדינה נלחצו מהמצב ולא הסתירו את האכזבה שלהם מהנפילה הערב: "הכתומים מביאים לסיום אולטימטיבי מול נורבגיה אחרי חרפה מול מונטנגרו", פתחו באתר הולנדי מאוכזב, בעוד באחר נכתב: "האורנג' ויתרו על היתרון בצורה מכוערת ושמו את הכרטיס למונדיאל בסיכון".

בסיום המשחק, מאמן הנבחרת, לואי ואן חאל, דיבר על מה שקרה בסיום המשחק: "אני לא יכול להסביר את זה", המשיך, "לא שיחקנו טוב, ועדיין, זה היה בידיים שלנו". לא רק למאמן היה מה להגיד על הנפילה, כאשר כוכב הכתומים, ממפיס דפאיי, שכבש צמד, אמר בפנים נפולות: "היה לנו את זה בידיים שלנו ואז נתנו את זה תוך עשר דקות. זה פשוט סופר טיפשי".

גם קפטן הנבחרת, וירג'יל ואן דייק, התבאס מאוד בסיום: "איך ששיחקנו במחצית השנייה - שערורייה". מי שהיה מודאג כבר במחצית, אז ההולנדים הובילו 0:1, היה רפאל ואן דר וארט, שאמר בתוכנית טלוויזיה כי האורנג': "רעים מאוד".