הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אלי גוטמן שוחרר מהפועל ת"א. ארון שוינפלד נשאר

ההנהלה החדשה הודיעה כצפוי על הפרידה מהמנג'ר. החלוץ המחוזר ימשיך בינתיים למרות יחסיו עם לוזון. ביטון שקיבל שיחרור: "אני תחת חוזה". אלטמן, גוטליב, ספורי ממשיכים

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  06.01.17 - 16:03

הנהלת הפועל תל אביב החדשה הודיעה היום (שישי) כצפוי על שיחרורו של מנג'ר הקבוצה אלי גוטמן, וכן על שיחרורו של דודו ביטון. מבחינת הסגל הקיים, הקבוצה הגיעה להבנות והצהירה כי תכבד את החוזים של השחקנים הבאים: ארון שוינפלד (למרות מערכת היחסים הבעייתית עם גיא לוזון), עמרי אלטמן, אדי גוטליב, איברהים ספורי, גל שישי, צליל חתוכה ואיציק שולמייסטר.

למעשה גוטמן נפרד מהמועדון אחרי שנה בלבד. הוא הגיע בינואר שעברה כמנהל המקצועי לאחר שהקבוצה הייתה בסכנת ירידה ולאחר מכן אף החליף את גיא לוי בתפקיד המאמן. בחודש האחרון הוא כמעט ולא נכח בחודורוב, בין היתר בשל סיבות אישיות.

ביטון היה מאוכזב לשמוע משחרורו ואמר לאתר ערוץ הספורט: "אני שחקן תחת חוזה בהפועל ת"א". מקורב לשחקן ציין: "דודו מאוד פגוע מההודעה של המועדון ומהדרך שבה התייחסו אליו. הוא כבר ארבעה חודשים בלי שכר. הוא דחה לדוגמה את משכורות ספטמבר ואוקטובר לינואר, כסף שכבר לא יקבל בגלל ההקפאה והפירוק".

בסביבת השחקנים אמרו: "יפה מאוד שהם נכנסו לפאניקה בגלל הבקשה שהגשנו היום לבית המשפט. למרות ההודעה המגוחכת כנראה שהם עדיין לא הבינו איפה הם נמצאים. הם לא יזרקו אף אחד לכלבים".

יש לציין ששמואל שיימן צפוי להשתחרר מהפועל ת"א בימים הקרובים. הוא לא מתכוון לקצץ ורוצה לעבור לקבוצה אחרת.

הירש יחל להתאמן בהפועל. לוזון רוצה לצרף 5 שחקנים
בתוך כך, שחר הירש יחל להתאמן בקבוצה. המאמן גיא לוזון מאוד מעריך את השחקן, אך בכל זאת רוצה לראות אותו באימונים. למרות שהרוכשים החדשים, האחים ניסנוב, מעוניינים לבצע שינויים בחוזים של השחקנים, לקצץ להם בשכר ולצמצם עלויות, מדברים גם על רכש בחודורוב, כשלוזון רוצה לצרף כחמישה שחקנים ולוטש עיניים לכיוון משוחררי מכבי חיפה, ביניהם גם שובל גוזלן ואייל משומר. יעקב שחר כבר אמר לאנשי הפועל שיעזור להם, ולא מן הנמנע כי השחקנים הללו יגיעו בהשאלה בחינם.

חשוב לציין שגם לוזון עדיין לא חתם על חוזה חדש. האחים ניסנוב מעריכים כי יגיעו להבנות עם המאמן מבחינה כספית, אך מקורב למאמן הבהיר כי מה שמדאיג אותו הוא הסגל שיהיה בתום מועד העברות. "אסור לקחת את גיא כמובן מאליו, לא בטוח שיישאר אם לא יהיה לו סגל כמו שצריך", אמר אותו מקורב.

מי שכבר לא הגיע לאימונים ביומיים האחרונים הוא עוזרו של לוזון, אסף נמני, שלא מתכוון לחזור עד שלא יחתימו אותו על חוזה. למעשה, נמני מעולם לא מונה באופן רשמי ולא חתם על חוזה במועדון. הוא הגיע בתקופת ההקפאה אחרי בקשה של לוזון, ובעקבות הקשרים ההדוקים ביניהם הוא נענה לבקשתו. בחודש האחרון, בשל ההקפאה, נמני עבד בהתנדבות מלאה, אך בעקבות הגעת הרוכשים התמונה השתנתה. לוזון העביר מסר לאחים ניסנוב שהם "חבילה אחת".