כפי שפורסם, בורנשטיין שוחרר ממכבי נתניה

המגן יעבור לארה"ב. הררה יחתום אחרי הבדיקות הרפואיות

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  20.07.19 - 20:32

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

כפי שפורסם לראשונה בערוץ הספורט, ג'ונתן בורנשטיין לא ימשיך במכבי נתניה. הערב (שבת) המועדון הודיע באופן רשמי על עזיבתו של המגן. בורנשטיין יחתום בשיקגו פייר מליגת ה-MLS האמריקאית.

"השחקן ביקש לממש את ההצעה, ובכך לשוב ולהתאחד עם משפחתו המורחבת בארה"ב. מכבי נתניה נענתה לבקשתו. היה לנו העונג לשמש בית לג'וני בשנה האחרונה: ג'נטלמן וספורטאי עם קלאס ורוח טובה, שכל חדר הלבשה יתברך בו", כך נכתב בהודעת הקבוצה.

ההחלטה לוותר על בורנשטיין באה אחרי חתימתם של שני מגנים שמאליים, בן תורג'מן ובורחה הררה, שיחתום באופן רשמי לשנתיים אחרי שיעבור בדיקות רפואיות. בנתניה החליטו ללכת על מגן זר דובר ספרדית כדי להקל עליו את ההתאקלמות, אחרי שרומן גולובארט, בלם ספרדי אחר, חתם. בנתניה סיפרו כי שוחחו עם גולובארט לפני הסיכום עם השחקן והוא המליץ בחום.

הררה בן ה-26 שמגיע לנתניה באמצעות הסוכנים שלומי בן עזרא וגלעד קצב, ישתכר כ-140 אלף יורו, ולקבוצה תהיה אופציה להאריך את ההתקשרות שלו גם לעונה השלישית.

אחרי מחנה אימונים ארוך וטיסות, החליטו בצוות המקצועי לתת לשחקנים מנוחה של יומיים. משחק אימון לא נקבע להמשך השבוע בשלב זה. במחנה תורגלו מערכים נוספים מעבר ל-4:4:2, כשבשני המשחקים האחרונים בפולין נתניה שיחקה 4:3:3 והציגה יכולת משכנעת.