החטא ועונשו: סרט הקפטן נשלל מידיו של אוראל דגני

כפי שפירסמנו לראשונה, בלם הפועל שילם את המחיר: "קפטן לא מתנהג כך. הוא לא יכול להודיע שהוא עוזב כל רגע". הוגשה הצעה רשמית על חלוץ אוסטנד הבלגית, גורי סינדרי

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  06.08.19 - 15:00
תחילת כתבה

בהפועל ת"א כבר חשבו שהסאגה סביב אוראל דגני הגיעה לסיומה, אך השיחה הקשה שהייתה אתמול (שני) בין הבלם לבין אחד מהבעלים, שרון ניסנוב, עליה פורסם לראשונה בערוץ הספורט, טרפה מחדש את הקלפים וכעת הגיע פרק חדש במערכה - סרט הקפטן נשלל מהבלם.

בהחלטה משותפת של המאמן ניסו אביטן והנהלת המועדון, הובהר לדגני ע"י מנהל הקבוצה, מורדי דדון, כי הוא לא ישמש יותר כקפטן הפועל תל אביב. אביטן צפוי למנות קפטן אחר במהלך הימים הקרובים, כשבמועדון התאכזבו מאוד מהתנהגותו של דגני וגורם בחודורוב הגדיל ואמר: "קפטן לא יכול להתנהג ככה, הוא לא יכול כל רגע להגיד שהוא לא רוצה להיות כאן".

בעקבות אותה שיחה המתח בין הצדדים הגיע לשיאו. השאלה הגדולה היא האם סוכנו של דגני, אדם קידן, יצליח להרגיע את הרוחות והאם באמת תהיה קבוצה שתהיה מוכנה לשלם את סעיף השחרור של דגני - 400 אלף דולר לקבוצה ישראלית ו-200 אלף דולר לקבוצה בחו"ל. "לאוראל יש חוזה והוא שחקן של הפועל ת"א. הוא רוצה לעזוב? שיביא קבוצה שתשלם את סעיף השחרור שלו", אמרו במועדון.

בתוך כך, הפועל ת"א הגישה הצעה רשמית לחלוץ האלבני, גורי סינדרי, המשחק באוסטנד הבלגית. מדובר בחלוץ בן 25, שהופיע פעם אחת בנבחרת האלבנית. בעונה החולפת הבקיע 3 שערי ליגה ב-30 משחקים במדי הקבוצה. לפני כן, שיחק בליגה של מולדתו והרשית 20 שערים ב-34 משחקים בקוקסי.

כידוע, המאמן ניסו אביטן לא מרוצה מהתפוקה של שחקני ההתקפה שלו ומחפש חיזוק בחלק הקדמי. האדומים הציעו לסינדרי חוזה לעונה אחת והצדדים כבר היו קרובים לסיכום, אלא שבשבת הוא כבש צמד במשחק של קבוצתו מול סרקל ברוז' ומאז הבלגים השהו את המו"מ. בהפועל ממתינים להתפתחויות ומקווים שבסופו של דבר העסקה תצא לפועל. במקביל, גם אופציית לוסיו לא ירדה עדיין מהפרק ובמועדון מנסים לרקום טרייד על החלוץ.

בנושא אחר, הפועל ת"א השתתפה היום במשחק ראווה באופקים, לזכרו של יוסי שושן ז"ל שנהרג ממתקפת טילים על העיר הדרומית. שושן הותיר אחריו אישה בחודש השמיני להריונה ושתי בנות. הפועל ניצחה מול קבוצה המורכבת מחבריו של יוסי ושחקני הקבוצה המקומית בתוצאה 0:8. מאור בוזגלו כבש צמד לזכות האדומים, ואחריו כבשו גם פרנסיס קיירמה, מרווין פירסמן, רועי זיקרי, עלי כנעאנה, עומר דמארי ומוטי ברשצקי.