"דגני הוא המשתכר הבכיר. חוזהו בהפועל לא ישודרג"

בעלי האדומים, איציק ניסנוב, ירה בתכנית 'חמש באוויר' והבהיר: "לכל אחד יש תחליף, כמו שאנחנו מכבדים חוזים גם השחקן צריך". על פתיחת העונה הוסיף: "עד נתניה יהיה חלוץ"

מערכת אתר ערוץ הספורט  06.08.19 - 14:00

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

אנחנו רק בתחילתו של חודש אוגוסט והרוחות שוב סוערות בהפועל תל אביב. לאחר שפתחו את העונה בצורה רעה מבחינה מקצועית עם שלושה הפסדים בגביע הטוטו, האדומים איבדו את אדי גוטליב שעבר לרוסיה, ואתמול, כפי שפורסם לראשונה בערוץ הספורט, הבלם השני אוראל דגני ואחד מבעלי הקבוצה שרון ניסנוב ערכו שיחה קשה בנוגע לעתידו של הבלם. היום (שלישי), איציק ניסנוב עלה ל"5 באוויר" ועידכן על ההתפתחויות האחרונות.

"לצערי אתם נוהגים להסתכל רק על צד אחד. לדגני יש חוזה לעוד שלוש שנים בהפועל ת"א. יש לו סעיפי יציאה לחו"ל ולארץ. ברגע שאין קבוצה, יש לו חוזה. הוא ביקש לשדרג את השכר, אבל יש לנו החלטה עקרונית לא לשדרג את השכר ובטח לא לשחקן שמרוויח הכי הרבה בהפועל ת"א. יש שחקנים אחרים שמגיע להם שדרוג ואנחנו לא עושים את זה", אמר הבעלים על הפרשה.

"לימדו אותי בכדורגל שלכל אחד יש תחליף, המועדון גדול מכל שחקן. לדגני יש חוזה. אם קבוצה עושה לו שטיפת מוח ומציעה לו שכר גבוה יותר, יש סעיף שחרור. אתם יודעים כמה שחקנים רוצים לעזוב והם לא יכולים כי יש חוזים? כמו שאנחנו מכבדים חוזה של כל שחקן, גם של שחקנים שלא בתכניות, גם שחקנים צריכים לכבד את החוזים שהם חותמים עליהם", המשיך ניסנוב.

בלם נוסף שעתידו לוט בערפל הוא רז שלמה, בו היריבה העירונית מכבי תל אביב חושקת. "לרז שלמה יש חוזה לעוד שנתיים. אנחנו גם לא ממהרים עם הארכת החוזה. הוא יהיה הבלם הבא בכדורגל הישראלי. הוא קפטן בכל הקבוצות שהוא היה. בעולם שחקנים בן 19 מככבים. הוא צריך לקבל את הקרדיט, למה לא?".

על פתיחת העונה הרעה של הקבוצה הגיב הבעלים: "בשנה שעברה היינו טובים בגביע הטוטו וראינו לאיפה הגענו. זו לא אינדיקציה. דברו איתי במחזור העשירי ואגיד לכם מה אני חושב. אני מאמין בקבוצה ובמאמן. מקווה שזה יתחבר למקום טוב".

ניסנוב דיבר על נושא החיזוק, במיוחד בעמדת החלוץ: "זה לא סוד שהמאמן רוצה חלוץ, ויש לנו הסכמה שצריך לצרף חלוץ, אבל הוא לא יתפשר על מי שהוא רוצה להביא. עד שהוא לא ימצא מישהו שיכול להביא תועלת, הוא לא יביאו. ניסו דואג לכל הקטע המקצועי. אנחנו מנסים, במגבלה התקציבית, לתת לו את כל מה שהוא צריך ואני חושב שעד עכשיו נתנו די מספיק. יש תקשורת טובה עם ניסו אביטן. אני מאוד מרוצה ממנו".

על עומר דמארי הוסיף: "הוא שחקן של הפועל ת"א. הוא מאוד אהוד בקבוצה, גם אם אני מסתכל על ההנהלה, הקהל והמועדון. המאמן רוצה עוד חלוץ, אני לא בטוח שזה בא על חשבון דמארי. יש את הכסף להביא עוד חלוץ. עד המשחק נגד נתניה יהיה לנו חלוץ. עאבד? הוא שחקן מוכשר, שניסו לא חושב שהוא מתאים לשיטת המשחק שלו. לא ניתן לו להיפגע בשכר".