אוחנה: "הכדורגל הוא אהבת חיי. דבר לא יעצור אותי"

קשר בית"ר ירושלים פרסם תגובה ברשת החברתית לאחר שנודע כי קרע את הרצועה הצולבת וגמר את העונה: מודה מכל הלב על התמיכה והאהבה. מחכה לדרוך על הדשא שוב

מערכת אתר ערוץ הספורט  19.08.19 - 12:07
תחילת כתבה

מיכאל אוחנה קיבל הבוקר (שני) בשורה כואבת ומצערת - תוצאות בדיקת ה-MRI שעבר גילו כי הוא סובל מקרע ברצועה הצולבת, פציעה אשר תגרום לו להחמיץ את העונה הקרובה. אבל למרות המכה, קשר בית"ר ירושלים לא מתכוון ליפול, ההיפך הוא הנכון.

בתגובה שפרסם ברשת החברתית בעקבות הפציעה כתב אוחנה: "כל חיי הדבר שהכי אהבתי זה הכדורגל. האהבה למשחק הזה נתנה לי הכל בחיים ושום דבר לא יעצור אותי מלחזור חזק וטוב יותר".

אוחנה סיכם את הפוסט בהכרת תודה לאוהדים והמנחמים האחרים: "אני רוצה להודות באמת מכל הלב לכולכם על התמיכה והאהבה הבלתי ניתנת להסבר פשוט תודה. רק מחכה לדרוך שוב על הדשא".

מאמן בית"ר ירושלים, רוני לוי, התייחס גם הוא לפציעתו של מיכאל אוחנה: "כואב הלב לראות שחקן שהשקיע כל כך הרבה בניסיון לחזור למגרש, ובסופו של דבר סובל מחוסר מזל שכזה. מיכאל הוא מקצוען, נשמה אדירה ודמות חיובית בכל סביבה בה הוא נמצא. אני בטוח שהוא יתגבר גם על המכשול הזה ויצליח בשיקום שמחכה לו. אנחנו כמובן נלווה אותו בכל דבר שהוא יצטרך והוא ימשיך להיות חלק בלתי נפרד מאיתנו כקבוצה".

מוקדם יותר, בעלי בית"ר ירושלים משה חוגג אמר לאוחנה: "זה שובר את הלב, אבל אנחנו כאן לצידך לאורך כל תקופת השיקום, בכל מה שתצטרך. אנחנו מחכים לך ויודעים שתצא מזה חזק. הבריאות שלך היא החשובה כרגע, ותתמקד בה".