מחליף לגולובארט: צ'ירקוביץ' סיכם בנתניה

הבלם ינחת מחר כדי לחתום עד תום העונה עם אופציה לשנתיים

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  04.02.20 - 09:01
תחילת כתבה

יומיים לסיום חלון ההעברות בליגת העל, מכבי נתניה צירפה בלם חדש. הקבוצה הודיעה היום (שלישי) שהסרבי בן ה-27, לזאר צ'ירקוביץ', סיכם את תנאיו במועדון עד לסיום העונה עם אופציה לשנתיים נוספות. השחקן ינחת מחר בארץ ויחתום בכפוף לבדיקות רפואיות.

צ'ירקוביץ' יחליף את רומן גולובארט שעבר לא.א.ק לרנקה הקפריסאית. הבלם רשם 49 הופעות בלבד בחמש השנים האחרונות, והגיע מלוצרן השווייצרית בתיווכו של הסוכן שמייצג גם את פאטוס בצ'יראי. הבלם יהיה הסרבי השני בקבוצה, שצירפה החורף גם את זלאטן שחוביץ'.

בעניין אחר, התיקו מול מ.ס אשדוד לצד הניצחונות של הפועל חיפה ושל בני יהודה הרחיקו מכבי נתניה מהמקום שמוביל לפלייאוף העליון. כדי לחזור לתמונת המאבק, היהלומים יצטרכו לנצח מחר (רביעי) את הפועל באר שבע, כשלושה שבועות לאחר שהמפגש האחרון בין השתיים באותו אצטדיון הסתיים בניצחון לאדומים במסגרת גביע המדינה.

כזכור, בסיום אותו משחק, חגגו שחקני באר שבע ליד חדר ההלבשה של הצהובים, במה שהתפרש על ידם כהתגרות וגרם לעימותים מילוליים בין השחקנים.

בכל מקרה, המשחק מחר יהיה הראשון מאז הודעת הבעלים, אייל סגל, לפיה הוא יוריד את מעורבותו במועדון עד למציאת רוכש. ואם אחד כזה לא יימצא, התקציב יקטן משמעותית והמועדון יתנהל על פי הכנסות בלבד.

כפי שפורסם אתמול, ראש העיר של נתניה, מרים פיירברג, שוחחה עם סגל וביקשה ממנו להישאר. הבוקר, המשנה לראש העיר וחבר המועצה, אהרון אורגד, ביקש להעלות לסדר היום בישיבת המועצה מחר את ענייני קבוצת הכדורגל הבכירה של העיר.

במכתב שהוציא לחברי המועצה, קרא אורגד גם הוא לסגל לחזור בו מהודעתו, ואם יסרב, הוא הציע שראש העיר תמנה צוות ציבורי-מקצועי שיסייע באיתור רוכש או רוכשים. "אם סגל יעזוב, נתניה תיקלע לתקופת הדרדרות שתאיים ותשפיע על עתיד המועדון", כתב אורגד.

בחזרה לכדורגל: גבי קניקובסקי שלא שותף מול אשדוד בגלל צהובים, ישוב להרכב על חשבונו של אביב אברהם, שייעדר כשבועיים בשל מתיחה קלה בשריר. הרכש הטרי, חן עזרא, ייכלל לסגל לראשונה וצפוי לקבל דקות.

הרכב משוער: דני עמוס; ויקי כחלון, דולב אזולאי, טים הויבך, זלאטן שחוביץ'; אלמוג כהן, גבי קניקובסקי, ניקולאס אולסק, רועי קהת; יונס מלדה, פאטוס בצ'יראי.