במכבי חיפה התלוננו: נגנב כסף מבלבול והצוות בטדי

הירוקים הגישו תלונה במשטרה בעקבות חדירה לכאורה לחדר המאמנים, במהלכה נלקחו מאות שקלים: "רק למאבטחים ולאנשי בית"ר יש גישה לחדר זה". מנהל האצטדיון: "מצאנו שאחד המאבטחים נכנס לחדר ההלבשה, העברנו את חומר החקירה למנהל האבטחה"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  13.02.20 - 14:01
תחילת כתבה

עובד מכבי חיפה, עובד גבריאלי, הגיש היום (חמישי) תלונה במשטרה בעקבות גניבה לכאורה של כספים מחדר המאמנים באצטדיון טדי במהלך המשחק מול בית"ר ירושלים ביום שני האחרון. מבדיקה שנעשתה, סיפר המאמן מרקו בלבול נלקחו כספים שהיו בתיקו האישי. לאחר מכן גם גורמים נוספים בצוות המקצועי, בהם עוזר המאמן פול גרובס, מאמן הכושר אורי הראל ומאמן השוערים גיורא אנטמן, טענו כי נלקח גם להם כסף.

גבריאלי הגיש את התלונה במשטרת חיפה בשעה 13:03. בעדותו טען כי לאנטמן נגנבו 800 שקלים. לאורי הראל, מאמן הכושר, 300 שקלים ולמרקו בלבול מאות שקלים. הוא התבקש לנקוב במספר ולא ידע לומר. "היחידים שיש להם גישה לחדר הם מאבטחים ואנשי הנהלה של בית"ר. לאוהדים אין גישה למקום שהיה סגור אך לא נעול", מסר גבריאלי, בין השאר, בעדותו.

כמו כן, גבריאלי ציין כי אנשי הצוות הבחינו בגניבה רק למחרת המשחק, וכי נהג האוטובוס של הקבוצה ישב בחדר סמוך וראה מאבטחים מסתובבים באיזור.

ברק ג'ורג'י, מנהל אצטדיון טדי, סיפק תגובה בשיחה עם אתר ערוץ הספורט: "ב-11 בחודש ניגש אליי מנהל האבטחה ואמר לי שבמכבי חיפה התלוננו שנגנבו כספים מאנשי הצוות המקצועי והמאמן, וכי הם אף ראו שני מאבטחים נכנסים לחדר ההלבשה. אצלנו הכל מצולם. בדקנו את הנושא וראינו מאבטח אחד נכנס לחדר ההלבשה בתחילת המחצית השנייה. הוא שהה שם כדקה וחצי-שתיים ויצא החוצה. העברנו את חומר החקירה למנהל האבטחה".

מבית"ר ירושלים נמסר בתגובה: "מיד עם קבלת התלונה מאנשי מכבי חיפה, החל צוות האבטחה של אצטדיון טדי לבדוק את הנושא. אנו עומדים בקשר רציף עם הקבוצה".

חזיזה יחזור להרכב מול הפועל חדרה
שלושה ימים לאחר אותו הפסד בטדי, מכבי חיפה תגביר את ההכנות לקראת המשחק בשבת מול הפועל חדרה. אחרי ארבעה מחזורים רצופים שבהם "נאלצה להגיב", חיפה תעלה לכר הדשא לפני משחקה של מכבי תל אביב, כלומר תקבל היא את ההזדמנות להלחיץ את היריבה בצמרת.

לקראת המשחק, המאמן מרקו בלבול אמר במסיבת העיתונאים: "הפסדנו שלוש נקודות יקרות במאבקים שלנו. מקצועית, לא עשינו את העבודה שלנו. משחק פחות טוב שלנו, הפסדנו, ממשיכים קדימה. תמיד יהיה לחץ ותמיד יהיו ציפיות. אנחנו מייצרים את הציפיות, ובצדק. מכבי חיפה משחקת טוב ומצליחה. זה לחץ חיובי לרצות להיות במקום הראשון".

בצוות המקצועי לא שיחררו מאימון הבוקר את נטע לביא, דולב חזיזה וסאן מנחם, שלושת שחקני הנבחרת הבוגרת שיגיעו בצהריים לאימון בשפיים. אחת הסיבות, כנראה, היא הרצון של מרקו בלבול לתרגל את כל השלושה בהרכב לקראת חדרה.

חזיזה, שלא פתח בהפסד לבית"ר ירושלים, עתיד לחזור ל-11, כאשר אחד מבין השניים - מקסים פלקושצ'נקו או יובל אשכנזי - יפנה את מקומו. גם במרכז ההגנה מרקו בלבול עשוי לבצע שינוי, כאשר עאיד חבשי נמצא בתמונת ההרכב.

בעניין אחר, במכבי בחיפה אישרו את הידיעה כאן באתר, שלפיה מיד אחרי המשחק נגד מ.ס אשדוד בליגה, הירוקים ייצאו למחנה אימונים באילת. מאמן הכושר נייל קלארק היה זה שהמליץ על שינוי האווירה, רגע לפני רבע גמר הגביע והפלייאוף. על פי ההודעה שנמסרה לשחקנים, אחרי המשחק באשדוד ילונו השחקנים והצוות במלון בת"א ובבוקר יטוסו לעיר הדרומית.