הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מכבי ת"א תוקפת: "כשזה שכטר, ההחלטות נקבעות לפני המשחק"

מכבי ת"א במכתב חריף נגד האיגוד: "לא מתייחסים לטענות"

תומר לוי
תומר לוי  07.06.20 - 17:48

בעקבות הדברים שנאמרו מצד איגוד השופטים היום (ראשון) בנוגע לאיתי שכטר, מכבי תל אביב פרסמה הודעה רשמית בה הביעה את פליאתה מהביקורת שהופנתה כלפי השחקן. המשנה למנכ''ל של הקבוצה, שרון תמם, הטיחה האשמות וביקורת קשה כלפי הדברים שנאמרו על חלוץ הקבוצה.

תמם טענה שאין פלא שאלו הדברים שנאמרו ואף משליכה זאת על החלטות שגויות שנעשו, רק מכיוון שמדובר באיתי שכטר: "במידה ודברים אלה אכן נאמרו, הם מדאיגים מאוד מאחר והם מאששים את הטענה לפיה כל נגיעה באיתי שכטר, גורלה נחרץ מראש והיא נובעת מדעה מוקדמת. כך לדוגמא בחר מר יעקב להתעלם מאירוע פנדל מובהק על איתי שכטר במשחק נגד הפועל חיפה במסגרת המחזור ה -27 . למיטב ידיעתנו אירוע זה כלל לא הובא בפני השופטים במהלך הכנס ולא בכדי".

עוד הוסיפה תמם: "הדברים מקבלים משנה תוקף, נוכח העובדה שבמקרים אלה אפילו לא נעשתה פניה למערכת ה-VAR". המשנה למנכ''ל סבורה שהעניין הוא פרסונלי לחלוטין והוספהף מילים לא פשוטות: "בכל הקשור לאיתי שכטר נדמה כאילו ההחלטות נקבעו מראש עוד לפני שנשרקה שריקת הפתיחה".

תמם לא חסכה בביקורת גם כלפי ההתנהלות של איגוד השופטים גם באופן כללי: "עד היום פניות המועדון לאיגוד השופטים, נתקלו במענה אוטומטי ללא התייחסות עניינית לטענות. כידוע לכם משקיעות הקבוצות משאבים רבים במערכת ה-VAR ואנו סבורים כי השימוש חייב להשתפר על מנת לתת שירות טוב יותר לליגה כולה".