עומר לקאו: הקשר במגעים עם שטורם גראץ

הקבוצה האוסטרית מתעניינת בקשר ק"ש. אדריאן רוצ'ט חתם

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  14.07.20 - 12:11
תחילת כתבה

כפי שפורסם באתר ערוץ הספורט, עומר לקאו יעזוב את עירוני ק"ש בהשאלה, אך בזמן שמספר קבוצות בליגה מעוניינות בשירותיו, ישנם מגעים עם קבוצה מעבר לים.

שטורם גראץ, שסיימה את העונה במקום השישי בליגה האוסטרית הביעה התעניינות והצדדים נמצאים במגעים ראשוניים. בעקבות ההצלחה של מונאס דאבור ושון וייסמן, באוסטריה עוקבים אחר הליגה הישראלית ולראייה הקיץ יצטרף הקשר אליאל פרץ לוולפסברגר.

מלבד שטורם גראץ גם הפועל חדרה, הפועל חיפה והפועל כפר סבא הוזכרו כמועמדות לקלוט בהשאלה את קשר עירוני ק"ש, שכבש העונה שני שערים. כאמור הרצון של לקאו לעזוב את ק"ש נובע מצירופו של רועי קהת והחזרה של אדיראן רוצ'ט, שחתם היום במועדון.

מי ששימש כקפטן המועדון בעבר, חתם על חוזה לעונה אחת בק"ש עם אופציה לעונה נוספת. כאמור, הקשר שגדל במחלקת הנוער של המועדון ישוב אל קבוצת נעוריו עימה זכה באליפות, גביע המדינה ואף ששיחק במדיה זכה לזימון בכורה לנבחרת ישראל.

הקשר מסר היום לאחר החתימה במועדון: "שמח ונרגש מאוד לחזור הביתה. זה משהו שהתבשל כבר כמה זמן וסוף סוף יצא אל הפועל. אנחנו באים העונה לעבוד קשה כדי שהקבוצה הזו שחשובה לכל כך הרבה תושבים תחזור למסלול שלה ולמקומות הראויים לה. מקווה שנעשה עונה טובה ומוצלחת".

גם הצוות המקצועי עובר שינויים. עמי גניש, ששימש בעונות האחרונות כמאמן השוערים של הפועל תל אביב, יחבור לקובי רפואה ועוזרו, נמרוד קוסטיקה. השלושה שיתפו פעולה באדומים. מאמן הכושר יהיה שלומי ורדארו, שאימן בעבר בבית"ר ירושלים. לידור גנון יעזוב את הקבוצה לאחר שנתיים.