ריימונד אטוולד חתם בנתניה, דני עמוס נשאר

המאמן יגיע מבית"ר ת"א. וגם: בוררות עם דראפיץ' וברדה?

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  16.07.20 - 20:12
תחילת כתבה

אחרי ארבע שנים, מאמן חדש הגיע למכבי נתניה. לאחר שאתמול (רביעי) ריימונד אטוולד הגיע לסיכום במועדון, היום ההולנדי חתם לשנה וישתכר כ-30 אלף שקלים בחודש. אטוולד יחליף את צמד המאמנים סלובודן דראפיץ' ושי ברדה ויגיע לאימון הקבוצה ביום ראשון הקרוב.

אטוולד שימש כעוזר מאמן ומאמן ראשי בקבוצות רודה ודן האג ההולנדיות. אוטוולד המשיך לאמן בארמניה וקפריסין ובאקדמיית נוער בקזחסטן. בארבעת השנים האחרונות נמצא ריימונד בישראל, בתחילה שימש כמנהל ביצועי באקדמיית הנוער של מכבי תל אביב ובעונה האחרונה אימן את ביתר ת"א איתה הגיע למקום השביעי.

ככדורגלן, אטוולד שיחק ב-8 קבוצות ובין היתר באברטון, ווסטהאם ובריסטול סיטי. עוזר המאמן שלו יהיה יובל עזריה, שניהל בשנה האחרונה את בית הספר לכדורגל של היהלומים. יחד איתו מבית"ר רמלה יגיע מאמן הכושר ישראל זביטי, שחקן העבר שגדל במועדון ושיחק בו 10 שנים. את הכוורת המקצועית ישלימו מאמן השוערים עופר בסון ואנליסט הווידאו כפיר וולפסון.

במקביל, כפי שפורסם לראשונה בערוץ הספורט, מכבי נתניה הודיעה כי דני עמוס האריך את חוזהו בשנתיים נוספות. עמוס, כזכור, הסכים לקצץ 30% משכרו לפני שהאריך את ההתקשרות. "מועדון הכדורגל מכבי נתניה רוצה להודות לדני על הנכונות לבוא לקראת המועדון ולקצץ בשכרו, על הנאמנות, המסירות ובעיקר על השותפות לדרך ולחזון החדש".

נשאר יהלום!!! 💎 שוער הקבוצה דני עמוס, חתם במועדון לשנתיים הקרובות. מועדון הכדורגל מכבי נתניה רוצה להודות לדני על הנכונות לבוא לקראת המועדון ולקצץ בשכרו, על הנאמנות, המסירות ובעיקר על השותפות לדרך ולחזון החדש.

Posted by ‎FC Maccabi Netanya - מועדון כדורגל מכבי נתניה‎ on Thursday, July 16, 2020

כמו כן, נתניה נפרדה מדראפיץ' וברדה: "בהזדמנות זו, המועדון מעוניין להודות לצוות מאמני הקבוצה הבוגרת בארבעת העונות האחרונות, סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה, על תרומתם האדירה לבנייתו המחודשת של המועדון ועל רגעי אושר בלתי נשכחים שילווו אותנו לכל החיים. בכל העת, בתקופה האחרונה וגם בעתיד הקרוב, הנהלת המועדון והמאמנים ממשיכים לנסות ולמצוא פתרון מהיר ומכובד בנוגע לתנאי ההיפרדות, על מנת ששני הצדדים יוכלו לצאת לדרך חדשה ומוצלחת".

אם נתניה לא תצליח להגיע עם השניים להבנות עד סוף השבוע בנושא הפיצוי הכספי הצדדים ייפגשו בבוררות. כפי שפורסם בערוץ הספורט הפערים בין הצדדים עומדים על כ-350 אלף שקלים לשני המאמנים, שטרם קיבלו הצעה מקבוצה אחרת.

בנתניה מבינים שהסיכוי שלהם לנצח, בטח אחרי שכספים יועברו להם במסגרת ההסכם של המנהלת עם משרד האוצר, קלוש ומקווים שיוכלו להקטין את הנזק. הם הציעו לשלם שלוש משכורות לשניים שסירבו אחרי שהיו המאמנים היחידים שקיצצו 50 אחוזים בחודשי מארס, אפריל ויוני.