רשמי: אדי גוטליב חתם לעונה אחת בהפועל ת"א

אחרי עונה אחת באורנבורג ומו"מ ארוך, הבלם חזר סופית לקדנציה שנייה במדים האדומים. חוזהו לא יכלול מענקים, והמועדון לא יוכל לקצץ בשכרו או להוציאו לחל"ת. השחקן אמר לאחר החתימה: "שמח לחזור למועדון שהוא כבר מזמן הרבה יותר מבית עבורי". כל הפרטים

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  09.09.20 - 12:33
תחילת כתבה

בתום משא ומתן ארוך, שכלל לא מעט תפניות, עכשיו זה רשמי: אדי גוטליב חזר היום (רביעי) לקדנציה שנייה בהפועל תל אביב, לאחר שעל מועמדותו פורסם לראשונה בערוץ הספורט. הבלם, שהגיע למתחם חודורוב, חתם רשמית על חוזה לשנה אחת בקבוצה, באמצעות נציגו עו"ד רועי רוזן, וחוזר ללבוש אדום לאחר ששיחק באורנבורג הרוסית.

גוטליב אמר לאחר החתימה: "אני שמח לחזור למועדון שכבר מזמן הוא הרבה יותר מבית עבורי. התגעגעתי לאנשים בהפועל, לאוהדים ולדשא. יש לקבוצה ולי עוד הרבה עבודה לקראת העונה הארוכה שלפנינו - ואני מאמין שאפשר לעשות בה דברים יפים. אני רוצה להודות למשה וניר על האמונה בי. זה הזמן להתרכז במשימות שלנו בהמשך ולהמעיט בדיבורים. יאללה הפועל".

כפי שכבר פורסם בערוץ הספורט, הבעלים לא הכניסו לחוזה סעיף שקשור לפציעה שהייתה לגוטליב בברך (קרע ברצועה האחורית) לפני כשנה וממנה חששו. סעיף שכן קיים בחוזה קובע כי הבעלים לא יכולים בשום שלב לקצץ בשכרו של גוטליב או להוציאו לחל"ת, סעיף שהיה חשוב מאוד לשחקן להכניס בעקבות אירועי העבר בינו לבין ההנהלה. עם זאת, בעקבות משבר הקורונה, לבלם אין מענקים בכלל. 

בתוך כך, השחקנים של ניר קלינגר יגבירו את קצב האימונים לקראת המשחק מול מ.ס אשדוד בראשון. האוהדים מתכננים להמשיך במחאה נגד הבעלים באימון ביום שישי. יוזמי המחאה הוציאו קריאות כמו "מצילים את הפועל" כדי לגרום לכלל הקהל להגיע.