דוניס: "אני מודאג מהחלק ההתקפי שלנו"

מאמן מכבי ת"א עדיין ללא ניצחון בליגה: "חייבים להשתפר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.10.20 - 23:07
תחילת כתבה

מכבי חיפה ניצחה הערב (ראשון) גם מבלי לשחק. הכדורגל הישראלי חזר לחיינו לאחר פגרת הקורונה הידועה לשמצה עם משחק בין שתי הנציגות האירופיות - מכבי תל אביב והפועל באר שבע, אך כגודל הציפייה כך גודל האכזבה. היריבות נפרדו ב-0:0, והאלופה בתום שלושה מחזורים עדיין ללא ניצחון. ובמחזור הבא מצפה לה לא פחות מהחבורה של ברק בכר, שתוכל לפתוח פער של 7 נקודות אם תנצח.

"לא היה לנו את הכוח, האינטנסיביות והקצב הגבוה", אמר המאמן יורגוס דוניס בסיום. "התחלנו טוב אבל במהלך המשחק הכי התקשנו התקפית, לא מצאנו את הקצב הנכון ליצור דברים מחוץ לרחבה. אני מודאג לגבי כמה דברים, אנחנו חייבים לעבוד מאוד קשה כדי לשפר חלקים במשחק ההתקפי שלנו, בליגה המקומית מול קבוצות מאורגנות לא יצרנו הרבה מצבים. אני חושב שאנחנו חייבים לשפר באימונים את הכושר שלנו ואת האינטנסיביות שלנו מקדימה".

מאמן הצהובים עם שתי נקודות בלבד אחרי שלושה מחזורים: "זה מאכזב. אנחנו עצובים לגבי זה אבל חייבים לקבל זאת. התחלנו רע מאוד בליגה. חיפה? כל משחק קריטי לנו, בעיקר בליגה, כי התחלנו רע מאוד. זה אומר שכל משחק הוא חשוב".

"אני מודאג לגבי השיפור שלנו, אנחנו חייבים לקבל את התוצאה, ההופעה שלנו לא הייתה הכי טובה. אני מאמין בשחקנים שלי, אבל חייבים להשתפר במשחק ההתקפה שלנו. אני יודע שהמצב קשה, אבל כך גם היה לב"ש עם המשחקים הצמודים", סיכם היווני.