ז'וסוואה: "איש גדול כמוני רק צומח מביקורת"

הקשר לא התרגש: "משחק משעמם". אבוקסיס: "אנחנו מותשים"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  25.10.20 - 23:05
תחילת כתבה

אחרי הניצחון הגדול מול סלביה פראג, הפועל באר שבע חזרה לגזרה המקומית וסיימה בתיקו 0:0 די משמים מול האלופה, מכבי תל אביב. יוסי אבוקסיס, שבשנים האחרונות עשה חיים קשים ליריבה הצהובה, המשיך במסורת, אך לצערו, 3 נקודות לא יצאו מזה.

 • בחזרה למציאות הישראלית: 0:0 בין מכבי ת"א להפועל ב"ש
 • דוניס הודה: "אני מודאג מהחלק ההתקפי שלנו"
 • הלכו אחורה: המספרים מפתיחת העונה של מכבי ת"א
 • אין התקפה: הצביעו בסקר על המערכים של דוניס ואבוקסיס
 • מושך אש: ז'וסוואה הסעיר את הרשת
 • למד משכטר? צפו בצלילה של בלקמן
 • שילמה על זה: צפו בהחמצה הכפולה של ב"ש 
 • אבוקסיס הודה לאחר המשחק שלא היה ערב גדול של הקבוצה שלו, אבל מאוכזב הוא בטוח לא: "התוצאה הכוללת זה לא כזאת גרועה, אם להיות אמיתי לא הגיע לנו יותר מתיקו". עוד הוסיף המאמן, שדיבר לא מעט על העייפות של השחקנים אחרי המאמץ באירופה: "בחמישי השחקנים נתנו מאמץ אדיר. חלקם היו חיוביים לקורונה ושיחקו ביום חמישי ובראשון שלאחר מכן. אם אני מתרץ אחרי תיקו מול מכבי בחוץ בעייפות, אז זה בסדר".

  ביום חמישי ב"ש כבר תשחק שוב בליגה האירופית ואבוקסיס מבין שאין יותר מדי זמן כדי להוריד את המתח: "נתאושש לקראת המשחק מול ניס, זו תקופה מאתגרת מאוד. ננסה במשחקים מסוימים לתת מנוחה לשחקנים, לא יודע כמה השלכות יהיו לזה להמשך. שחקני ספסל יצטרכו להוכיח שהם ראויים להפועל ב"ש".

  מי שעוד התייחס להתמודדות הוא הכוכב של הפועל באר שבע, ז'וסוואה, שאמר לאחר הההתמודדות: "לא שיחקנו טוב כל כך לא היינו בכושר הכי טוב שלנו כדי ללחוץ את היריבה. לא היה משחק טוב שלהם, אבל גם לא שלנו. היה משחק משעמם אבל זה נקודה מול האלופה. אנחנו נמשיך בדרך שלנו".

  למרות התגובה היחסית מקבלת של הפורטוגלי, הוא הדגיש: "אני אף פעם לא מסופק. גם כשאני מנצח אני רוצה לכבוש עוד ועוד, וגם לקבוצה שלי אני רוצה 3 נקודות. אבל שיחקנו בחמישי ושיחקנו היום ויש לנו עוד התמודדות בחמישי, והכל מול קבוצות טובות מאוד. אמנם גם הם (מכבי) שיחקו בחמישי אבל הם החליפו שחקנים ואנחנו לא".

  ז'וסוואה, שלצד היכולת הנהדרת שלו, גם סופג לא אחת לכמה זמן גם ביקורת, בעיקר על דברים שפחות קשורים לאיך שהוא משחק על הדשא, התייחס גם לכך: "אני אוהב שאומרים דברים רעים, רק אנשים עם אישיות גדולה כמוני, לוקחים את הביקורת עליהם. אני רק צומח מזה. הקבוצה עוזרת לי ואני להם זה הכי חשוב".