בכר: "שערוריה. בחיים לא ראיתי פנדל כזה"

תסכול בחיפה. המאמן רתח: "אנחנו מחלקים מתנות כל העונה". ארד: "הביקורת על ההגנה מובנת"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  24.11.20 - 21:55
תחילת כתבה

זה ממש לא השבוע של מכבי חיפה. 72 שעות אחרי ההפסד הכואב והדרמטי בדרבי, הקבוצה של ברק בכר נוצחה הערב (שלישי) בפעם השניה ברציפות - 3:2 להפועל כפ"ס. דווקא במשחק שהתחיל טוב עבורה, עם שער של ניקיטה רוקאביצה, הירוקים איבדו את הראש במחצית השניה, ספגו שלישייה ונראו רע מאוד וממש לא כמו מי שמתיימרת לזכות העונה באליפות.

מאמן מכבי חיפה ברק בכר זעם על ההחלטה של שניר לוי לאשר את הפנדל אחרי שבוגדן פלאניץ' הכשיל לטענת צוות השיפוט את קיזיטו בתוך הרחבה בדרך לשער השלישי של המקומיים. המאמן נצפה אומר: "הוא קפץ, בחיים לא ראיתי פנדל כזה. שערורייה".

בכר היה מאוד טעון בסיום המשחק: "הובלנו והיינו צריכים להבקיע 3-4 שערים במחצית הראשונה. נתנו מתנות במחצית השניה, כמו שעשינו בכל העונה הזאת וזה מתסכל שאנחנו עושים טעויות וצריכים לרדוף אחרי היריבה. העובדה שרוקאביצה מגיע למצבים טובים, אומרת שאנחנו עושים את הדברים נכון. אני לא בא בטענות לשחקנים שמחמיצים, אני כן בא בטענות לחוסר אחריות וטעויות של שחקנים".

המאמן הוסיף: "רק ביחד נצא מזה, עד כמה שזה נשמע כמו קלישאה, אבל זה נכון. צריך לזכור שזה בסך הכל מחזור שישי ואנחנו צריכים להרים את הקבוצה. אנחנו עם הפנים למחזור הקרוב".

הבלם עפרי ארד אמר בסיום: "שיחקנו ממש טוב במחצית הראשונה. הוכחנו שהתגברנו על המשחק הקודם, אבל במחצית השניה עשינו טעויות ברבע שעה וצריך להשתפר. מובנת לי הביקורת על ההגנה. ברור כשאנחנו סופגים כל משחק, תהיה ביקורת. אני יכול להבטיח שיהיה טוב יותר. הוכחנו בעבר שאנחנו יכולים להתמודד עם לחץ".

מאמן הפועל כפ"ס עמיר תורג'מן סיכם: "היו ימים לא קלים, אבל זו העבודה של מאמן כדורגל. אספתי את השחקנים ואמרתי להם שהכדורים בסוף יכנסו. במחצית הראשונה היינו רכים, לא מספיק אגרסיביים אבל במחצית השניה השינויים עשו את ההבדל והיינו אדירים. שחקנים צריכים לדעת שמי שלא יספק את הסחורה, לא יהיה בהרכב. אנחנו צריכים לדחוף כל הזמן ולא רק במחצית אחת. אני מקווה שאנחנו בדרך הנכונה".

תורג'מן התייחס למעמדו: "היו רעשי רקע זה נכון, אבל ברגע שיש עם מי לעבוד, אז הכל בסדר. לפעמים התקשורת מוסיפה דברים, מה שלא תמיד באמת נכון בחדרי חדרים. אני חושב שיש לנו פתיחת עונה לא רעה בכלל. 10 נקודות זה משהו שרצינו להשיג בתקופה הזאת. אנחנו צריכים להמשיך קדימה. אם נעשה את הדברים באגרסיביות ובאינטינסיביות יהיה טוב".