בהפועל ת"א ינסו לקדם את החתמת גיל יצחק

האדומים מבינים כי חייבים שינוי. טירוף בסכנין סביב הרוכש

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  30.11.20 - 08:47
תחילת כתבה

אחרי שני ההפסדים הרצופים, בהפועל תל אביב מבינים כי חייבים שינוי, ועל כן ינסו לקדם בזמן הקרוב את צירופו של גיל יצחק, שנחשב לשחקן חופשי ומתאמן בשבוע האחרון עם הקבוצה. כפי שכבר פורסם כאן, במועדון טוענים כי על מנת לצרף שחקן הם יהיו חייבים לשחרר שחקן בתמורה, בגלל מגבלת התקציב שקשורה לרשת הביטחון. מי שבמוקד הוא לבאן קוטאליה, שהגיע בקיץ על מנת להיות החלוץ המרכזי של הקבוצה ובפועל ממעט לקבל דקות.

הבעיה היא שלקוטאליה יש חוזה עד תום העונה הבאה ולכן האדומים יאלצו להתיר את חוזהו ולהגיע איתו לפשרה כלשהי. אגב, לערוץ הספורט נודע כי סוכנו של קוטאליה כבר הבין את מעמדו הנמוך של השחקן בקבוצה וכבר החל לגשש אצל קבוצות אחרות לגביו, גם בליגה הישראלית.

בתוך כך, הפרסומים אודות מגעים בין איש העסקים מסכנין עומאר אבו ריא לבין אנשי הפועל ת"א בנוגע לרכישת הקבוצה יחד עם איש עסקים נוסף מאיחוד האמירויות גרם להד גדול, גם בקרב האוהדים האדומים. בסביבתו של אבו ריא נבהלו מהפרסומים ומה"רעש" שהם גרמו, כשאוהדי סכנין אף פרסמו ברשתות החברתיות פוסטים מדוע הוא בוחר בהפועל ת"א ולא בסכנין.

במועדון הכחישו תחילה את הדיווחים, אך בסביבתו של אבו ריא הבהירו כי אכן יש דיבורים ומגעים. השאלה הגדולה כיצד ישפיעו כל הפרסומים על המו"מ. בכל מקרה, במועדון משוועים לרוכש או למשקיע, כשמאחורי הקלעים בועז תושב ממשיך להיות הבעלים העיקרי שעוסק בעניין. תושב ישוב לדובאי בשבוע הבא במסגרת עבודתו הפרטית, ובמקביל ינסה לקדם גם את עניין שיתוף הפעולה העסקי עם גורמים באמירויות.