אבו חנא עשוי להצטרף בקיץ להפועל ב"ש

מגן הנבחרת יהפוך לשחקן חופשי. אלון תורג'מן לא יגיע

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  13.01.21 - 07:30
תחילת כתבה

בהפועל באר שבע חושבים על חלון ההעברות. במועדון מבינים שאחרי שמאוויס צ'יבוטה וחאתם עבד אלחמיד לא יגיעו, גם אלון תורג'מן מתרחק ומעדיף את ויסלה קרקוב או את הפועל חיפה (המציעות לו חוזה ארוך טווח). עם זאת, יוסי אבוקסיס לא לחוץ מאחר וחלון ההעברות התארך בשל הסגר בישראל, וניתן יהיה למצוא מציאות גם לקראת סוף החלון באמצע החודש הבא.

בלי קשר, אבוקסיס שמיועד לחתום לעונה נוספת כפי שפורסם כאן אתמול כבר חושב גם על הקיץ. מלבד שגיב יחזקאל שצפוי להצטרף כשחקן חופשי גם שמו של ג'ואל אבו חנא עלה. מגן הנבחרת שמשחק באוקראינה יהפוך לשחקן חופשי בקיץ ומדובר בשחקן צעיר שיכול להתפתח ולהימכר, בדיוק סוג השחקנים שמחפשים בנגב.

אלונה ברקת שנכנסה חזרה לעניינים מוכנה להשקיע ומייעדת חיזוק של שני שחקנים לפחות. אם לא יימצא שחקן ישראלי ראוי, ינסו במועדון להגיע להסדר כספי מול ג'ונתן אגודלו שפתח לא רע את הקדנציה שלו בישראל, אבל מאז הפציעה שעבר הוא מתקשה לחזור לעצמו.

כמו כן, אחרי תקופה ארוכה של עומס משחקים וחוסר בזמן כדי לקיים אימונים בקצב גבוה ומשחקונים, הפגרה שנכפתה על הכדורגל הישראלי הובילה את אבוקסיס לשנות מעט משגרת האימונים הקבועה. מאמן הפועל ב"ש החליט לעלות כמה שחקני נוער למשחק של 11 על 11 שיתקיים בסוף השבוע כדי להכניס את השחקנים לקצב לקראת חזרת הליגה.

מאמן ב"ש אהב לראות שבאימונים האחרונים היה קצת יותר אמוציות כולל כמה דחיפות מצד מרסלו מלי לתומר יוספי, שנרגע במהירות והארגנטינאי אף מיהר התנצל. "פתאום יש זמן לתחרות גם באימונים ולא רק במשחקים. כל אחד רוצה להוכיח את עצמו וזה מצוין", אמרו בב"ש.

בנושא אחר, גל לוי עבר אתמול בהצלחה ניתוח לשחזור הרצועה הצולבת בברכו על ידי הרופא דרור לינדנר ויחזור לשחק בעונה הבאה. אנתוני וראן והפיזיותרפיסט שנדבקו בקורונה טרם שבו לאימונים.