רוני לוי: "טוב לחזור. המטרה - מקום 3"

מאמן ב"ש אחרי הבכורה: "כיף להדריך שחקנים כמו ז'וסוואה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.02.21 - 22:52
תחילת כתבה

רוני לוי ערך הערב (ראשון) את משחק הבכורה שלו על הקווים בטרנר, כשהפועל באר שבע סיימה ב-1:1 מול האקסית בית"ר ירושלים. המאמן ראה פנדל של ז'וסוואה נעצר אצל איתמר ניצן ואת ירדן שועה כובש עבור האורחת, אך לקראת הסיום רותם חטואל השווה והציל נקודה לזכות האדומים. ב"ש, החמישית בטבלה, רחוקה 4 נקודות בלבד מהיריבה מולה שיחקה שמדורגת במקום השביעי ולה עדיין משחק ביד.

"הגישה של השחקנים הייתה טובה, הם עבדו, השקיעו ונתנו הכל", פתח לוי. "היה חוסר ריכוז בולט בחצי הראשון בו היינו צריכים לכבוש. נכנסו לחצי השני רע מאוד והיה חוסר שקט במשחק שהיה פחות מסודר. רצינו גול בכל מחיר והיינו חסרי סבלנות. אני מאוד אופטימי, יש מה לשפר".

המאמן סיפר על התחושה האישית: "אני מאוד אוהב את המקצוע, מאוד. אני חי את זה 24/7 ומאוד כיף לחזור". על התפקוד של שגיב יחזקאל ואנטוני וארן אמר: "חשבנו ששגיב עם מהירות יכול להגיע למצב או שניים לכבוש, והוא הגיע ובדרך כלל כובש את זה. וארן עובד מצוין ככנף וגם מסוכן כחלוץ שני".

לוי התייחס לז'וסוואה, כוכב הקבוצה שידוע באופיו החם: "שחקן שמאוד אוהב כדורגל, אין כיף יותר מלאמן מוכשרים ואוהבי מקצוע - הוא שחקן כדורגל אמיתי. כמאמן כיף לאמן אותו, הוא מאוד איכותי".

לסיום, המאמן דיבר על המטרות של הקבוצה העונה: "אנחנו רוצים מקום שמוביל לאירופה - מקום שלישי".