הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שי ברדה: "כששועה מנטרל רעשים, אז הוא נראה ככה"

מאמן בית"ר ירושלים החמיא לחלוץ והוסיף: "יש עוד חמישה גמרי גביע"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.02.21 - 22:52
תחילת כתבה

היכולת משופרת, אבל זה עדיין לא זה מבחינת מבחן התוצאה. בית"ר ירושלים הרגישה שזה שלה, אבל היא סיימה הערב (ראשון) עם איבוד שתי נקודות קריטיות ב-1:1 מול הפועל באר שבע. ירדן שועה כבש ראשון, אך טעות בהגנה של הקבוצה מהבירה אפשרה לרותם חטואל להשוות, והצהובים-שחורים נותרו במקום השביעי עם שתי נקודות פחות מהמקום שמוביל לפלייאוף העליון.

"יש עוד חמישה משחקים, עוד חמישה גמרי גביע", סיכם שי ברדה. "שמטנו ניצחון? לא ראיתי את הסטטיסטיקה, הרגשתי שהקבוצה שיחקה בצורה טובה מאוד, בעיקר בחלקים שלוחצים על כל המגרש. עם שתי טעויות שלנו ב"ש הגיעה לשני מצבים. זה הכדורגל, יוצא מעודד מהיכולת היום. גמר הגביע הבא ביום חמישי".

המאמן לאחר מכן נשאל לגבי הטעות של ניקולס אולסק: "אמרתי לו שנייה אחרי שהמשחק הסתיים שאנחנו איתו ודברים כאלה יכולים לקרות. אני אוהב אותו וממשיכים הלאה. מה שאני ראיתי זה שסנטיאגו (אוקמפוס) היה על הרצפה והיה צריך לבעוט את הכדור החוצה. ניקו תרם ויתרום עוד הרבה לבית"ר ירושלים".

לאחר מכן החמיא ברדה לירדן שועה: "ירדן כישרון מאוד מאוד גדול, אני בטוח שכולם ראו את זה. הוא צריך לדעת לנטרל רעשים, וכשהוא מנטרל רעשים אז הוא נראה כמו שהוא נראה היום. אם הוא מתרכז במשחק, רק בדברים שהוא צריך לעשות, אז הוא עושה בצורה מצוינת. זה אומר לא על כל טעות להתבאס. הוא ילד מדהים, אנחנו חווים איתו עונה מצוינת. הרצון שלו כל הזמן לבוא וללמוד. אנחנו מאושרים בשבילו. כישרון יש, עבודה איתו ומציבים מטרות ואנחנו מבסוטים".

ברדה גם הוסיף מילה טובה לזר החדש, מרקו ינקוביץ': "לפני שנה רק שיחק נגד מילאן ונאפולי ודברים קורים בכדורגל. הוא עדיין קצת חלוד, אבל ללא ספק חיזוק מאוד משמעותי. הוא, ניקו (אולסק) ומתאוסיניו שדרגו את הקבוצה לחלק השני של העונה".

איתמר ניצן גם כן התראיין בסיום והגיב על הדיפת הפנדל שלו: "לשמחתי כיפרתי על הטעות, אבל לצערי לא יצאנו עם 3 נקודות. מרגיש שנתנו הכל פה, אם נמשיך כך נעפיל לפלייאוף ונגיע רחוק יותר".

על הטראש-טוק עם ז'וסוואה הוא הוסיף: "כל הזמן. יש לי עוד חוב מהפנדל הקודם איתו בטדי. הכל באווירה טובה, לא משהו שעובר את ה-90 דקות של הכדורגל. אלירן עטר אמר לי 'אתה לוקח את זה', לא אמר לי לאן לקפוץ, אבל צדק".