הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בית"ר למגבו ואלו: "מה ציפיות השכר שלכם?"

המגנים התבקשו לתת הצעה מצדם. וגם: כמה פאו תציע על מוחמד

תומר לוי
תומר לוי  14.06.21 - 10:36
תחילת כתבה

נראה שהקיץ הקרוב לא יהיה קל עבור בית"ר ירושלים, מבחינת בניית הסגל ותכנון קדימה. התקציב עדיין לא נקבע, וישנם שחקני הרכב שעלולים לעזוב. אחד מהם הוא עלי מוחמד, שכפי שפורסם כבר כאן באתר ערוץ הספורט, ביקש לעזוב את המועדון. פנאתינייקוס כבר הוזכרה כקבוצה שמיועדת לקלוט אותו, אך היום (שני) דווח בתקשורת ביוון כי הירוקים לא ישלמו את הסכום שכרגע נדרש עליו, כמיליון וחצי יורו. ככל הנראה היא תנסה להוריד למיליון יורו ואולי אף פחות מזה.

באופן כללי, בבית"ר עדיין לא יכולים להגיש הצעות מסודרות לשחקנים שהם רוצים, זאת בעקבות חוסר הבהירות לגבי התקציב לעונה הקרובה, אז כדי ששחקנים לא יברחו, במועדון פנו לדור אלו ולאורי מגבו, אותם בבירה מאוד רוצים, וביקשו מהם לתת הצעה כמה כסף הם רוצים.

שני השחקנים הופתעו מהפנייה וככל הנראה ינקבו בסכום מסוים אותו ירצו להרוויח. לעומת זאת, בסביבתם מבהירים כי אם בימים הקרובים לא תהיה התקדמות והצעות קונקרטיות מבית"ר, הם ימשיכו הלאה.

בעניין הקיצוץ בשכר של שחקני הקבוצה, אין כרגע שום התקדמות ובנושא הזה יש שתי אופציות: או שהבעלים משה חוגג לא יביא רכש בשלב הראשון, אם הוא לא יחסוך כסף מתקציב השחקנים, או שהוא יצטרך להביא כסף מהבית, מה שכרגע הוא לא רוצה לעשות.