הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הפועל ירדה מבן שהר: "התנהל בחוסר תום לב"

האדומים סימנו את ארויו ומלמד. עמרי אלטמן יאריך חוזה?

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  24.06.21 - 14:00
תחילת כתבה

בן שהר לא צפוי לחזור להפועל תל אביב. אחרי שאתמול נערכו שיחות עם נציגו של החלוץ ששיחק בעבר בקבוצה ונעשתה התקדמות משמעותית במשא ומתן, היום (חמישי) גורם בכיר במועדון אמר לערוץ הספורט כי הקבוצה ירדה מהשחקן בעקבות השיחות ששהר עורך במקביל עם מכבי חיפה: "ירדנו ממנו סופית".

בהמשך, הפועל ת"א הוציאה הודעה רשמית בנושא: "מועדון הכדורגל הפועל תל אביב ניהל משא ומתן עם החלוץ בן שהר, אך בעקבות התנהלות בחוסר תום לב מצד השחקן ונציגיו, הוחלט לרדת באופן סופי מהאופציה לצרפו.

אנו חשים כי השחקן התנהל בחוסר תום לב במהלך המשא ומתן, זאת על אף שהמועדון הציע לו חוזה מכובד וארוך טווח - במטרה להחתימו.

ללבוש את מדי הפועל תל אביב ולשחק לעיני הקהל האדיר שלה, זו זכות ענקית - ועל כך יעיד כל שחקן. מאחלים לבן ונציגיו הצלחה בהמשך הדרך".

האם עמרי אלטמן בדרך החוצה מהפועל ת"א? אחרי שפרסמנו כי המו"מ עם השחקן תקוע, ונראה כי הוא בדרכו החוצה ממתחם חודורוב, מתקיים לחץ מצד האוהדים להשאירו במועדון. בסביבתו של הקפטן טענו כי ההצעה שקיבל נמוכה יותר מהשכר שהוא הרוויח במהלך השנה שעברה.

באשר לאופציות לחיזוק במקומו של אלטמן, אבדיאל ארויו, חלוצה של מכבי פ"ת, הוזכר כמועמד אפשרי לחיזוק התקפי לקבוצה. גם גיא מלמד, ששמו כבר הוזכר כמועמד להגיע, שוב נמצא על הכוונת בעקבות ההתפתחויות האחרונות.

כזכור הפועל ת"א החתימה כבר ארבעה שחקנים נכון לעכשיו: עידן ורד, שלומי אזולאי, רז טוויזר וג'ורג' דיבה. פארליי רוסה גם סיכם כבר לשנתיים, אך טרם חתם רשמית.