הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

טוויסט: מכבי חיפה הולכת על בן שהר

פרסום ראשון: בעקבות הקשיים במשא ומתן בעסקת הטרייד מול מ.ס אשדוד על דין דוד, הירוקים מכוונים לחלוץ, שהמשא ומתן בינו לבין האדומים הופסק. ההכרעה עשויה להיות היום

גיל לוין
גיל לוין  24.06.21 - 13:00

פרסום ראשון: לאור הקשיים במשא ומתן עם אשדוד, מכבי חיפה הולכת על בן שהר. החלוץ שהיה במשא ומתן מתקדם עם הפועל ת"א עדיין לא חתם בשורות האדומים, וכעת הירוקים נכנסו לתמונה. האלופה צפויה להגיש הצעה לחלוץ, וזאת בעקבות הקשיים בעסקת דין דוד ורועי משפתי. בכל מקרה, ההכרעה בנושא בן שהר עשויה להיות עוד היום. בכל מקרה, נראה שהדרך של שהר לירוקים סלולה, וזאת אחרי שגורם בהפועל ת"א הבהיר: "ירדנו סופית מבן שהר".

במקביל לעניין בבן שהר, פוחתים הסיכויים כי ניקיטה רוקאביצה ימשיך במכבי חיפה. בשלב זה, לא ברור האם מלך שערי הליגה בשנתיים האחרונות ימשיך בכרמל - לאור העובדה כי הוא מעוניין למצות את האופציות בחו"ל.

שהר עומד כעת בפרשת דרכים: החלוץ הישראלי סיים עונה בינונית במדי אפואל ניקוסיה עם 6 שערים ו-4 בישולים, מספרים נמוכים יחסית לסטנדרט שלו בשנים האחרונות. החלוץ בן ה-31, שגדל בהפועל תל אביב, מחזיק בקריירה ארוכה של 15 שנה עם לא מעט תחנות בדרך: כולל קבוצות כמו צ'לסי, אספניול, הרטה ברלין וגם הפועל באר שבע - במדיה שיחק תחת ברק בכר וזכה בשלוש אליפויות.

בינתיים, במכבי חיפה פרסמו באתר הרשמי תמונות של האימון היום, כולל של שחקני הרכש החדשים - עלי מוחמד, אורי דהן ואיתמר ישראלי.