הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שינוי בין הקורות: פרץ יפתח מול סוטייסקה?

מכבי ת"א החלה בהכנות לקונפרנס. נמשך המו"מ עם קאסיירה, ניסיונות להכשיר את גלזר וסאבוריט

תומר לוי
תומר לוי  18.07.21 - 07:55
תחילת כתבה

בדרך לשינוי מעניין בין הקורות? דניאל פרץ עשוי לפתוח בשערה של מכבי תל אביב במשחקה מול סוטייסקה במסגרת סיבוב המוקדמות השני של הקונפרנס ליג במקומו של דניאל טננבאום. דן גלזר ערך אימון מלא ראשון אתמול (שבת), אך בניגוד לאנריק סאבוריט, נמצא בספק להתמודדות. נמשכים המאמצים לצירוף חלוץ וקשר זרים, כשקאסיירה הקולומביאני ודן ביטון עדיין על הכוונת.

פרץ, שצפוי להיות שוערה הראשון של מחזיקת הגביע בחמישי הקרוב, זוכה להערכה מקצועית גבוהה ומסומן כשוער העתיד של המועדון אחרי שעבר בנבחרות הצעירות של ישראל. כזכור, מכבי ת"א מימשה את האופציה על השחקן בן ה-21 לפני מספר שבועות, כשפטריק ואן לוון מכיר אותו היטב עוד מתחילת דרכו בצהוב-כחול. אחת הסיבות שהשוער הצעיר אמור להחליף את דניאל טננבאום במפגש מול סוטייסקה המונטנגרית, היא מכיוון שהאחרון לא ערך הכנה עם חבריו בשל פציעתו וחתימתו המאוחרת על הארכת חוזהו בקבוצה.

מי ששיתופם בחמישי היה מוטל בספק הם דן גלזר ואנריק סאבוריט. הקשר, שחש הטבה בפציעתו, חזר כאמור לאימונים מלאים, אך טרם התקבלה החלטה סופית לגבי ניתוחו. במקביל, הצוות המקצועי של הצהובים עבד קשה בכדי להכשיר את המגן השמאלי הספרדי להתמודדות, והוא צפוי כן לשחק.

במקביל להכנות לקראת הקונפרנס ליג, סגנית האלופה במאמצים לצירוף חלוץ וקשר זרים. מי ששמו עדיין נמצא על השולחן הוא קאסיירה הקולומביאני, עימו נמשך המו"מ. בנוסף לחלוץ, נמשכים הניסיונות להשארתו של דן ביטון בצהוב מול קבוצתו לודוגורץ.