הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יואב תומר סיכם בהפועל ת"א, בואטנג יעזוב?

החלוץ וטראורה נחתו במחנה. וגם: הסכום ששולם על הקיצוני

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  21.07.21 - 12:37

החתמה מעניינת נוספת באדום: כפי שפורסם לראשונה, יואב תומר סיכם בהפועל ת"א באמצעות סוכנו גלעד קצב. כעת, האדומים סיכמו על העברתו עם הפועל רעננה, כשהיום (רביעי) הצטרף הקיצוני יחד עם מוחמד טראורה למחנה האימונים בפולין. כמו כן, עתידם של הקשרים עמנואל בואטנג ושי אייזן נמצא על הכף.

כעת, סכומי ההעברה של תומר לאדומים נחשפים. הקיצוני חתם על חוזה לשנתיים עם אופציה לעונה נוספת, כשהאדומים העבירו כ-50 אלף יורו להפועל רעננה. מסתבר כי השחקן היה כבר קרוב לחתימה בקבוצה מחו"ל, אך בשל דמי השבחה העניין ירד מן הפרק.

כך או כך, הערב תקיים הקבוצה את המשחק הראשון שלה במסגרת מחנה האימונים בפולין, כשתפגוש את ק.ק.ס קאליש מהליגה המקומית השלישית.

האדומים צירפו הקיץ שחקנים רבים לסגל ורואים במשחקי ההכנה כהזדמנות טובה להתחבר לקראת גביע הטוטו. בשלב זה, לא ברור האם פארליי רוסה, לוסיו וסיאנדה קולו יטלו חלק בהתמודדות מאחר ולא התאמנו מזה תקופה.

ההחתמות האחרונות יובילו לעזיבות של שחקנים נוספים, כשבמועדון מעוניינים למכור את עמנואל בואטנג או לחילופין להשאילו תמורת כסף. גם בסביבתו של השחקן לא פוסלים אפשרות לעזוב, במידה ותגיע הצעה מתאימה. בשורה התחתונה, הסיכויים שהקשר הגנאי ימשיך לעונה נוספת באדום אינם גבוהים.

שחקן נוסף שככל הנראה לא יהיה העונה חלק מהמועדון הוא שי אייזן. הקשר בן ה-20 הוצע למספר קבוצות בליגת העל וביניהן העולה החדשה, הפועל נוף הגליל.