הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אדי גוטליב הותקף ע"י אוהד, הכה אותו והורחק

צפו: אירוע חריג בפ"ת. בהפועל טענו שמדובר באוהד הקבוצה

הדר יעקבי
הדר יעקבי  18.09.21 - 21:58
תחילת כתבה

משחק בין מכבי פתח תקווה להפועל תל אביב אמור להיות רגוע על הנייר, אבל על מה שקרה הערב (שבת) באצטדיון בפתח תקווה ידברו עוד שנים קדימה וממש לא באופן חיובי. קרוב לתוספת הזמן במשחק בין שתי היריבות, פרץ אוהד למגרש, תקף את אדי גוטליב שהכה אותו בחזרה וספג אדום.

אז מה קרה? בזמן הפציעות למשחק בין מכבי פ"ת להפועל ת"א אוהד לבוש מכנסיים אדומים פרץ לכר הדשא ודחף את רז טוויזר בגבו. לאחר מכן, אותו אוהד התקרב בצורה מאיימת לעבר אדי גוטליב וזה בתגובה הכה אותו והפיל אותו על כר הדשא. עידן לייבה שלף לבלם את הכרטיס האדום במה שהוביל להמולה גדולה על כר הדשא. בין לבין, בעלי המלאבסים, אבי לוזון, רב עם האוהדים האדומים. גורמים בכירים בהפועל ת"א כעסו על האדום שספג גוטליב: "הוא לא עשה כלום. הוא רק ניסה להתחמק, לא נגע בו, על מה האדום?".

האוהד שפרץ לדשא במושבה הוא אוהד הפועל ת"א בשנות השלושים לחייו, הוא אינו מוכר להנהלה, וככל הנראה לא מחזיק במנוי. הוא נלקח לחקירה וככל הנראה יובא מחר בבוקר בפני שופט להארכת מעצר. בשורות האדומים הניחו שמדובר בתגובה לסכסוכים המתמשכים בין הבלם לקהל. בנוסף, במועדון הזכירו את תקרית פואד - ערן זהבי בנובמבר 2014 שהובילה להרחקתו של הכוכב, אבל טענו שגוטליב רק ניסה להתגונן ולא הגיב ולכן מאמינים שהאדום יבוטל. 

דרך אגב, מדובר בפעם השלישית שגוטליב מעורב בעימות עם אוהדים, אבל בניגוד לשני המקרים הקודמים מדובר בפעם הראשונה שהוא גולש לעימות פיזי. כזכור, הבלם התעמת עם הקהל האדום בעונת הירידה ובדצמבר 2018 כמה אוהדים הגיעו לאימון הקבוצה ורבו עמו מילולית בתקרית שהופרדה ע"י המשטרה.