הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עידן לייבה: "אסור היה לי להוציא אדום לאדי גוטליב"

פחות מיממה אחרי פרשת פריצת האוהד למגרש שהובילה להרחקתו של גוטליב, השופט הודה בפני סביבתו: "טעיתי שלא הלכתי לוואר". בוועדה קבעו כי השופט שגה. וגם: תלונה הוגשה נגד סכנין

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  19.09.21 - 13:16
תחילת כתבה

התקרית החמורה באצטדיון בפתח תקווה מעסיקה את איגוד השופטים גם היום (ראשון). כפי שפורסם לראשונה בערוץ הספורט אתמול, באיגוד בודקים אפשרות מול התובע לביטול הכרטיס האדום לאדי גוטליב. בוועדה המקצועית בחנו את המקרה והגיעו למסקנה שהשופט עידן לייבה שגה ואסור היה לו לתת פרס לאוהד שהתפרץ לדשא וניסה לפגוע בבלם הפועל תל אביב. אך כעת, נראה כי גם לייבה עצמו הבין כי שגה בשיקול דעתו.

בשיחה עם אנשי האיגוד אמר לייבה: "טעיתי כשלא הלכתי לוואר. אסור היה לי להוציא אדום לגוטליב". השופט הסביר לסביבתו כי מי שראו את האירוע טוב ממנו היו עוזר השופט, זאב פרנקל, והשופט הרביעי אור לוגסי שמבחינתם הכרטיס האדום לגוטליב היה מחייב. "לייבה עוד רצה ללכת לווידאו, אבל הקוון אמר לו שאין צורך וחייב אדום", אמר גורם באיגוד.

מלבד זאת, איגוד השופטים הגיש תלונה לתובע ההתאחדות לכדורגל, עו"ד ניר רשף בבדקה להגיש כתב אישום נגד בני סכנין. במכתב נטען כי בשל ההתבטאויות החמורות של סכנין כנגד דניאל בר נתן ודוד פוקסמן ("גזענים") יש מקום להעמידם לדין.

בצד החיובי ובנושא אחר, באיגוד הביעו סיפוק גדול מניהול המשחק של רועי ריינשרייבר ששפט אתמול בבלומפילד את מכבי ת"א מול מכבי חיפה.