הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מכבי חיפה מנהלת מו"מ עם אלטמן

הירוקים מתקדמים בניסיון לצרף את אקס הפועל ת"א, שנחשב לשחקן חופשי ויכול לשחק במספר עמדות בהתקפה. הערכה: החלוץ יצטרף. חזיזה בספק לגמר הטוטו. דהן, ג'אבר ודוד בתמונה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  20.09.21 - 06:50
תחילת כתבה

חלון ההעברות בליגת העל אמנם נסגר, אך במכבי חיפה מעוניינים לצרף לסגל את אקס הפועל תל אביב, עומרי אלטמן. הצדדים כבר החלו בשיחות וההערכה היא שגם לנושא רשת הביטחון יימצא פתרון והוא יצטרף לירוקים.

בצוות המקצועי החליטו שיש צורך לעבות את החלק הקדמי בשל עומס המשחקים, והעובדה שאלטמן הוא שחקן חופשי ואינו זר הובילה להתעניינות בו. בנוסף, תרמה לכך גם העובדה כי הוא יכול לשחק במספר עמדות.

ובעוד בהנהלה עוסקים בצירופו של אלטמן, בצוות המקצועי נמצאים בהכנות לגמר גביע הטוטו ברביעי (20:15, שידור ישיר ב-5SPORT) נגד הפועל באר שבע, שאליו תגיע מכבי חיפה בסגל חסר.

מוחמד אבו פאני, שיעבור ניתוח במינסקוס, ייעדר, כמו גם בן שהר. נטע לביא וראיין סטריין שכבר שבו לשחק, עדיין לא התאוששו מהפציעות וגם הם לא ייכללו בסגל לגמר. השניים נמצאים בעיצומו של הליך שיקום ובמועדון מקווים שישובו בקרוב.

דולב חזיזה, שסובל מרגישות בשרירי הבטן, בספק להתמודדות והצוות הרפואי ינסה להכשירו לרביעי. בכל מקרה, ברק בכר צפוי לחלק עומסים, במסגרתם אורי דהן, מחמוד ג'אבר ודין דוד נמצאים בתמונת ההרכב כמו גם שוער הרכש, רועי משפתי.