הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הבא בתור: ג'וש כהן צפוי להאריך את חוזהו

אחרי חזיזה, חיפה ממשיכה בבניית הסגל. אבו פאני ישוב?

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  19.10.21 - 10:54
תחילת כתבה

מכבי חיפה חידשה הבוקר (שלישי) את הכנותיה למשחק בחמישי נגד סלביה פראג, כשמי שעשוי לשוב לסגל הוא מוחמד אבו פאני. כמו כן, אחרי הארכת חוזהו של דולב חזיזה, במועדון עומלים על הארכת חוזהו של ג'וש כהן.

אמש התבשרו הירוקים על ההיעדרות הצפויה של הקפטן, נטע לביא שייעדר כחודשיים נוספים. לביא זכה לאלפי הודעות מאוהדים וגם בצוות חיזקו אותו. במועדון סבורים: "נטע הוא מקצוען, התרומה שלו תורגש גם בזמן ההיעדרות. הוא יעבוד קשה ויחזור חזק".

וממי שייעדר, למי שנמצא בדרך חזרה לסגל. אחרי מעל לחודש, מוחמד אבו פאני שב לאימונים ועשוי להיכלל בסגל הקבוצה. כזכור, אבו פאני נפצע במשחק נגד מכבי ת"א ונאלץ לעבור ניתוח ארתרוסקופיה. הקשר סיים את השיקום ובסמוך למשחק תתקבל החלטה על ידי הצוות המקצועי והרפואי בנושא.

במקביל, במועדון סימנו וי גדול עם הארכת חוזהו של אחד מכוכבי האליפות, דולב חזיזה - אחד משחקני החיזוק הישראלים הטובים ביותר בשנים האחרונות, כשבצוות המקצועי מעריכים מאוד את הקיצוני. חזיזה עצמו עשוי לזכות למנוחה נגד סלביה פראג, כשעומר אצילי ישוב להרכב לצידו של צ'ארון שרי שעשוי לפתוח בכנף. על המקום בחוד ישנו מאבק משולש בין גודסוואי דוניו שכבש ובישל נגד הפועל ירושלים, בן שהר ודין דוד.

כעת, אחרי הארכת חוזהו של חזיזה, הבא בתור להאריך את חוזהו צפוי להיות השוער היהודי-אמריקני, ג'וש כהן, כפי שפרסמנו לפני כחודש על תחילת השיחות בנושא. כהן זוכה להערכה גדולה מהצוות המקצועי, אוהב את המועדון ומעוניין להמשיך את ההתקשרות עם הירוקים. בנוסף, השוער הולך ומתקרב לזימון לנבחרת ישראל לאחר שקיבל תעודת זהות כחולה. הצדדים מעריכים שיושג הסכם בקרוב וכהן ישאר בשורות האלופה.