הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"יש שחקנים שמתעסקים באחרים במקום בעצמם"

קומאן ביקר אחרי ה-0:0 של בית"ר: "אולי זה עניין ישראלי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.11.21 - 21:50

בית"ר ירושלים עבדה, איימה, תקפה ועשתה הכל על מנת לשוב מהפגרה הקשה בטעם טוב, אבל נראה שזו פשוט לא העונה שלה. הצהובים שחורים סיימו ב-0:0 מאכזב עם הפועל חדרה, עדיין נמצאים בחלק התחתון של הטבלה ובהתחשב בלו"ז הקשוח שמתקרב אין להם הרבה סיבות לאופטימיות.

"זה היה משחק בינוני, אני לא מרוצה מההופעה הזאת. היה לנו מזל במחצית הראשונה ואחרי החילופים נראינו טוב יותר", סיכם ארווין קומאן. "לא הגענו למצבים גדולים והיינו בינוניים - חייבים להגיד את זה. קשה מאוד לשמור על הכדור כשאתה בינוני ואם המסירה האחרונה לא טובה, אי אפשר להבקיע".

מלבד זאת, קומאן ביקר בחריפות את שחקניו: "ראיתי שחקנים שדיברו אחד עם השני והתעסקו באחרים במקום בעצמם. אולי זה עניין ישראלי לפי מה ששמעתי, אבל הייתי צריך לשים לב לזה. השחקנים עוקבים אחרי ההוראות שלי, באימונים זה עובד, אבל במשחק זה שונה. אנחנו צריכים לחזור לעצמנו כי בשלישי אנחנו משחקים שוב. אנחנו חייבים להיות טובים יותר, המשחק הזה היה מאוד מאכזב".

ומתברר שיש מי שלא מסכים עם דבריו של קומאן - מקס גרצ'קין. "חלק מהעבודה שלנו זה לבודד את רעשי הרקע. אנחנו מתעסקים רק בכדורגל, כל מה שקורה מחוץ למועדון זה לא העניין שלנו", אמר המגן.

"אני מאוד מאוכזב. אנחנו בית"ר ואנחנו רוצים לנצח בכל משחק במיוחד מול הקהל בבית שהגיע לתמוך", הוסיף גרצ'קין. "אנחנו לא אבודים, יכול להיות שיש אי הבנות טקטיות, אבל התאפסנו על עצמנו. לפעמים פחות טוב, אבל הגדולה היא להגיב בהתאם. מה חסר? כדור ברשת. אנחנו עובדים באימונים, ואני מאמין שבסוף זה יתחבר".

מן העבר השני, חדרה סופרת משחק רביעי ללא ניצחון, אבל היא לא יכולה להיות מאוכזבת יותר מדי. "הייתה לנו מחצית ראשונה מצוינת. שלטנו בקצב, הגענו למצבים, אבל במחצית השנייה חזרנו אחורה ויצאנו למתפרצות. אני קצת מאוכזב שלא כבשנו, אבל גאה בחבר'ה שלי הביטחון מעט נפגע במשחקים האחרונים", סיכם קורצקי.

חדרה כבשה עד כה שבעה שערים בלבד ומציגה את אחת ההתקפות החלשות בליגה. "אם נמשיך ככה נבקיע בסוף. שחקנים מורידים חלודה מאמין שממשחק למשחק האיכות תשתפר, אני לא מודאג", אמר קורצקי וסיפר: "אנחנו אמורים לרענן קצת. החתמנו חלוץ אנחנו מקווים שיגיע. מי שיבוא יבוא לעזור".

עומר פדידה הוסיף: "חזרנו להיות חדרה של שלושת המשחקים הראשונים של העונה. הגענו למצבים ושיחקנו טוב ככה חוזר הביטחון לקבוצה. עברתי פציעה לא פשוטה ואני שמח לחזור לשחק".