הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גויאגון בכה והסביר: "אינברום קילל אותי"

קשר נתניה התנצל. לם באספה: "מי שיקבל כרטיס מיותר ישלם"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  02.12.21 - 08:09

במכבי נתניה הודיעו הבוקר (חמישי) לפארפה גויאגון שהוא יעמוד לוועדת משמעת פנימית אחריה ייקנס בעקבות התנהגותו בהפסד למ.ס אשדוד. כפי שפורסם אתמול בערוץ הספורט, בקבוצה לא עברו לסדר היום על התנהגות הקשר שיגיע גם לוועדת משמעת בהתאחדות לכדורגל וצפוי להיות מורחק ליותר ממשחק אחד.

גויאגון ביקש את רשות הדיבור אתמול באסיפה והתנצל על האירוע. הוא הסביר כי פיראס אבו עאקל פגע בו ללא כדור ולאחר מכן אור אינברום קילל אותו ואת משפחתו, דבר שגרם לו להגיב בצורה בה הגיב. "אמרתי לך שיציקו לך, שינסו להוציא אותך משיווי משקל, שיטרידו אותך במהלך המשחק כדי להוציא אותך מאיזון", אמר בני לם לשחקן. אחרי הדברים הללו גויאגון בכה והתנצל שוב, אבל כאמור ייקנס.

לם העביר מסר חד באסיפה: "מעכשיו כרטיס צהוב או אדום שתקבלו שלא לצורך ולא ממהלך של משחק ספורטיבי אתם תשלמו בכיס. גויאגון פגע בקבוצה ובלי ההרחקה שלו לא היינו מפסידים". אחרי האסיפה שחקנים כמו אלמוג כהן ושיר צדק לקחו את גויאגון לשיחה והסבירו לו כי ברגעים כאלה שחקנים נמדדים ויהיה עליו להתמודד עם הסיטואציה.

אם בקבוצה חשבו שיביאו רק בלם עם פתיחת חלון העברות בינואר, לם ילחץ להביא גם חלוץ נוסף כשאייל סגל וניב גולדשטיין מתכוונים להעמיד לכך תקציב. המטרה היא למצוא שחקנים שמשחקים באופן קבוע ויוכלו להשתחרר בהשאלה עם אופציה לרכישה או לחילופין מליגות שמסתיימות בסוף החודש.