הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קרסטאיץ': "יש הרבה בעיות בסגל הזה"

מאמן מכבי ת"א אחרי ה-1:3 על הפועל י-ם: "היינו חייבים לגמור את המשחק מוקדם". ריקן: "אנשים שנדחקו קצת הצידה באים ומופיעים למשחקים"

תומר לוי
תומר לוי  15.01.22 - 21:41

מכבי תל אביב והפועל ירושלים סיפקו לנו הערב (שבת), את אחד המשחקים הדרמטיים של העונה. בסיומו, הצהובים חוזרים מטדי עם 1:3 בזכות שני שערים בתוספת הזמן, ודווקא אחרי שנשארו ב-10 שחקנים אחרי הרחקה שערורייתית של מתן חוזז.

 • כשהיא רואה אדום: 1:3 דרמטי למכבי ת"א על הפועל ירושלים
 • יונתן כהן: "איך חוזז קיבל צהוב על עבירה של בדש?"
 • קרסטאיץ': "יש הרבה בעיות בסגל הזה"
 • שמש: "אם מסי עזב את בארסה, הכל אפשרי"
 • מלאדן קרסטאיץ' אמר בסיום: "זה היה משחק מאוד קשה, עברנו כמה משחקים קשים בשבוע האחרון, וזה אף פעם לא פשוט לנצח. ברכות לשחקנים שלי, שלטנו במשחק במשך 90 דקות, היינו צריכים לסיים את המשחק קודם. אם נצליח להבקיע עוד שערים יהיה לנו פשוט יותר, ואם אנחנו לא מבקיעים את השער השני, אנחנו חייבים לשמור טוב יותר על השער שלנו".

  שינויים בסגל: "יש לנו הרבה בעיות בסגל הזה. היינו צריכים לעשות רוטציות. היו לנו הרבה שחקנים חולים, פצועים. נשארנו ללא טל בן חיים וללא פריצה. זה הכדורגל, זאת העבודה שלנו ואנחנו צריכים להתאים את עצמנו למצב. אני חייב שוב לברך את השחקנים שלנו ולהודות לקהל המדהים שלנו, הם היו השחקן ה-12".

  אבי ריקן התייחס להתפתחות המשחק ולתקופה האחרונה של קבוצתו: "אם להיות כנים, הגיע לנו הניצחון. שלטנו, הגענו למצבים, יכולנו להגדיל את התוצאה והסתבכנו סתם. אנחנו מכבי תל אביב וזה מה שאנחנו צריכים להראות להופיע בכל מגרש, צריך לנצח. גם במשברים אנחנו מועדון גדול. הסגל מתגבש, אנשים שנדחקו קצת הצידה באים, מופיעים ומגיעים למשחקים. אני שמח".

  על מקומו בסגל מכבי תל אביב: "אני תמיד פה, גם אם אשחק יותר או פחות אני פה. אני רוצה לקבל דקות ולעזור. אני עובד מאוד קשה כדי לשחק ושמח שיש לי יותר דקות".

  לסיום, התייחס הקשר לעבודה עם המאמן מלאדן קרסטאיץ': "מהרגע הראשון ראיתי אנשי מקצוע שרוצים שהקבוצה תצליח, להראות שאנחנו מאומנים. וגם לנו מגיעה מילה טובה כי מצד אחד חילופי מאמנים משמעותם שפחות הצלחנו, אבל עשינו את השינוי מהר. לפעמים יש קשיי שפה".