הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אלחמיד יפתח: ההרכב המשוער של ב"ש לחיפה

לוי וחניכיו מוכנים למשחק העונה: "נעשה הכל כדי שהקהל יישמח בסיום".

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  16.01.22 - 17:16

סוף לסאגה: לאחר שיצא על דעתו מאימון הפועל באר שבע, חאתם עבד אלחמיד התנצל, חזר להתאמן כרגיל - וצפוי לפתוח בהרכב מחר (שני, 20:30, שידור ישיר ב-5SPORT) במשחק העונה מול מכבי חיפה בטרנר. כזכור, הבלם נקנס בעקבות התקרית, כפי שפורסם לראשונה בערוץ הספורט. ב"ש היתה אמורה להתאמן הערב, אבל הוחלט להקדים את האימון לבוקר כדי לא להיתקל במזג אוויר סוער.

  • מחר, 20:30, שידור ישיר ב-5SPORT: משחק העונה - הפועל באר שבע נגד מכבי חיפה

"אתמול במהלך האימון התנהגתי בצורה שלא מתאימה לי ולא מתאימה לשחקן", כתב אלחמיד בחשבון האינסטגרם שלו, "מי שנמצא איתי במועדון וקרוב אלי במיוחד בימים אלה, יודע כמה המשחק מול מכבי חיפה חשוב לי וכמה אני מדבר בימים האלה עם האוהדים שלנו בעיר וסופג מהם את האנרגיות והכוח להעביר גם לשאר חבריי בחדר ההלבשה".

"אני מתנצל מעומק הלב על ההתנהגות שלי אתמול בפני בפני רוני וכל הצוות וכמובן בפני האוהדים. מה שאנחנו צריכים להתעסק בו עכשיו זה לבוא כולנו יחד עם כל האנרגיות הטובות שלנו לטרנר ולעשות את מה שאנחנו יודעים הכי טוב!".

המאמן של הדרומיים התייחס גם הוא למשחק העונה וטען שהחניכים שלו מבינים את גודל המעמד: "יש לנו הרבה שחקנים מנוסים, שעשו דבר או שתיים בכדורגל. הם מודעים לחשיבות של המשחק ויעשו הכל כדי שהקהל יישמח בסיום".

"אנחנו מתכוננים למשחק בצורה הטובה ביותר", אמר רמזי ספורי, שהתייחס גם לדחיפה העצומה שהקבוצה מקבלת מהקהל, "מרגישים את העוצמות של המשחק מעכשיו, עם הדחיפה של הקהל ניתן 100 אחוז. יש רצון חיובי. נעשה הכל כדי שהצופים יחזרו שמחים, זו המטרה שלנו" סיכם הקשר של הדרומיים".

בתוך כך, מי שלא יגיעו למשחק מחר בטרנר הם אליניב ברדה ושי הס. המנהל המקצועי של באר שבע ומאמן השוערים של הקבוצה נמצאו חיוביים לקורונה ונכנסו לבידוד.

מריאנו בריירו שהתבקש לא להתאמן אתמול כדי שינוח אחרי 120 דקות יחזור לאימונים היום. טיבי שביקש להתאמן אתמול, ערך אימון קל והתחושה במועדון היא שהמשחק תלוי בהם ולא בירוקים. "בטרנר, כשהקהל מאחורינו, אנחנו יכולים לנצח כל קבוצה", אמרו במועדון.

הרכב משוער: עומרי גלזר, דנילו אספרייה, איאד אבו עביד, מיגל ויטור, איתן טיבי, חאתם עבד אלחמיד (אביב סולומון), דוידה פטרוצי, מריאנו בריירו, רמזי ספורי, שגיב יחזקאל, ניקיטה רוקביצה.