הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נשאר ירוק: ברק בכר סיכם לשנתיים נוספות כמאמן מכבי חיפה

יום אחרי הניצחון החשוב על הפועל ב"ש, הירוקים הודיעו כי המאמן ימשיך בתפקידו, וישלים ארבע שנים בכרמל בלי סעיף יציאה לנבחרת. גם הצוות המקצועי צפוי להמשיך, ביניהם העוזר צרפתי ומאמן הכושר

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  18.01.22 - 09:10

יום אחרי אחרי ה-1:2 על הפועל באר שבע, שהגדיל את הפער בפסגה לארבע נקודות, מכבי חיפה הודיעה הבוקר (שלישי) שמאמן הקבוצה, ברק בכר, סיכם לשנתיים נוספות, כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט. כמו כן, החוזה החדש לא כולל סעיף יציאה לנבחרת ישראל.

נשיא המועדון יעקב שחר הודיע הבוקר: "יום שלישי פעמיים כי טוב.  פעם ראשונה, שמחתנו על הניצחון אמש.  שנייה, הודעה על סיכום עם המאמן ברק בכר לשנתיים הבאות.  לסיום בקשה מאוהדינו הרבים והנפלאים אל לנו להתערב בתקרית שהייתה במחצית המשחק. המשיכו לעודד ולדחוף את הקבוצה ותנו כבוד לאריק בנדו שהיה שחקן מסור והקפטן שלנו במשך שנים".

בניגוד לעונה שעברה, שבה בכר קיבל את ההצעה לחוזה חדש בסיומה, הפעם באלופה חרגו ממנהגם והגישו הצעה מיידית כדי להבטיח שבכר יסגור ארבע עונות במועדון הירוק, זאת ללא קשר למועמדותו של המאמן לנבחרת לנבחרת ישראל, שאליה שמו נקשר לאחרונה.

כבר לפני כחודש וחצי רצתה האלופה שהמאמן ישאר שנתיים נוספות במועדון מעבר לחוזהו הנוכחי כפי שפורסם באתר ערוץ הספורט. במועדון הבהירו כי אין ברצונם לראות אותו מסיים את עובדתו וממשיך לנבחרת ישראל בשלב הזה. מלבד בכר, גם הצוות המקצועי שמלווה אותו שנים רבות, עוזר המאמן, גיא צרפתי, מאמן השוערים, גיא וייזינגר ומאמן הכושר, דרור שמשון ימשיכו במכבי חיפה וצפויים לסכם את תנאיהם.