הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ירדן שועה עשוי להימכר להפועל ב"ש

החלוץ הוצע לדרומיים בעקבות תוכנית ההבראה בבית"ר והקיצוצים. החלוץ בן ה-22, שהבקיע חמישה שערי ליגה העונה, יכול לעזוב את הקבוצה מהבירה ולהצטרף לרוני לוי. גם זרגרי מועמד

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  20.01.22 - 19:00

תוכנית ההבראה גובה מחיר. לאחר שהסתיימה ישיבת הדירקטוריון היום (חמישי) הוחלט בבית"ר ירושלים ללכת על תוכנית הבראה, שתכלול שחרור שחקנים בחינם כדי לחסוך בשכר יחד עם קיצוצים כספיים גם בצוות המנהלתי ולא רק בסגל.

כחלק מאותם קיצוצים אחד השחקנים הבולטים של בית"ר, ירדן שועה, הוצע להפועל ב"ש. דודו דהאן מטפל בנושא וייתכן כי השחקן יעבור לאחת הקבוצות הגדולות בליגה, כאשר ב"ש במקום השני בטבלה עם 40 נקודות אך לאחר שני הפסדים במשחקי הליגה האחרונים למכבי חיפה ומכבי תל אביב. שתי הקבוצות עובדות על טרייד, כאשר גם אביאל זרגרי הוצע לדרומיים כחלק מעסקה במסגרתה שחקנים כמו רותם חטואל, דוידה פטרוצ'י ודוד קלטינס עשויים לעבור לבירה.

שועה הבקיע העונה 5 שערים ב-17 משחקי ליגה עבור בית"ר ירושלים, ובעבר כזכור שיחק גם במכבי חיפה. החלוץ הפורה יכול להצטרף לניקיטה רוקאביצה וחבריו כחלק ממרוץ האליפות, בעוד בית"ר תמשיך להלחם נגד הירידה ותנסה לשמור על מקומה בליגת העל.